Німеччина - Італія - ​​1:2. Італійці у фіналі Євро-2012 (відео)

© uefa.com
Німеччина підтвердила реноме команди, для якої не існує ситуацій, коли вона опускає руки. Бундестім бився, але суперник у цей вечір був трішки кращим і більш успішним.

28 липня у другому півфіналі Євро-2012 збірна Німеччини поступилася італійцям з рахунком 1:2. У фіналі зустрінуться команди Іспанії та Італії.

Дуже напружений півфінал, незважаючи на перевагу у два м'ячі, якої італійці домоглися в першому таймі, інтрига зберігалася до останніх секунд.

Німці активніше провели стартові хвилини, до того ж у кількох епізодах не кращим чином зіграв Буффон. Здавалося, ось-ось і Італія пропустить. Але Скуадра Адзурра зуміла впоратися зі стартовим хвилюванням, зібратися і відсунути гру від своїх воріт. А незабаром оборона Бундестіму здригнулася. Причому в обох випадках не кращим чином зіграли центральні захисники (Хуммельс і Бадштубер) і кращим Маріо Балотеллі. Форвард Італії відзначився дублем у першому таймі.

На 20-й хвилині Кассано на лівому фланзі технічно обіграв Хуммельс і зробив навіс в штрафну. Балотеллі випередив Бадштубера і головою переправив м'яч у ворота - 0:1.

На 36-й хвилині Монтоліво виконав дальню передачу зі своєї половини поля за спини захисникам. Балотеллі тут же відірвався від Бадштубера і наблизившись до воріт Німеччини пробив у ліву від воротаря дев'ятку - 0:2.

- Іспанія вийшла у фінал Євро-2012, обігравши Португалію (відео)

- Євро-2012: розклад матчів, результати і турнірна таблиця

Мало хто очікував такого результату за підсумками першого тайму. У фаворитах у букмекерів і фахівців значилася Німеччина, яка демонструвала дуже потужну гру, а Італія повинна була вирішити проблему втоми. Але вийшло все з точністю до навпаки.

У другому таймі німці намагалися переломити хід гри, багато атакували, проте захист Італії і Джанлуїджі Буффон грали чудово. Лише на 92-й хвилині німцям вдалося скоротити розрив. Арбітр зафіксував гру рукою у штрафному Бальцаретті і Озіль чітко реалізував пенальті - 1:2. На більше підопічних Йоахіма Льова не вистачило, у фінал виходить Італія.

У фіналі зустрінуться Іспанія та Італія. Обидві збірні представляють групу С. Вони зустрічалися в першій для себе грі на цьому Євро (тоді переможець визначений не був - 1:1), зіграють і в останній. Ось тільки у фіналі - 1 липня в Києві - нічиєї вже не буде - комусь доведеться поступитися.

Німеччина - Італія 1:2

Голи: Озіль 90 +2 (пен.) - Балотеллі 20, Балотеллі 36

Німеччина: Нойер, Хуммельс, Хедіра, Швайнштайгер, Озіль, Подольскі (Ройс 46), Бадштубер, Лам, Кроос, Боатенг (Мюллер 71), Гомес (Клозе 46)

Італія: Буффон, К'єлліні, Бальцаретті, Маркізіо, Балотеллі (Ді Натале 70), Кассано (Діаманті 58), Бардзальі, де Россі, Монтоліво (Мотта 64), Бонуччі, Пірло

Попередження: Хуммельс 90 +4 - Балотеллі 37, Бонуччі 61, де Россі 84, Мотта 89. !zn