Усі представники молодої генерації нашої держави мріють про добробут, успішну кар’єру, професійний злет і успіх. Перший крок до мети, зрозуміло, — вдалий вибір вузу. Як розібратися у їхньому розмаїтті? Куди піти вчитися? Адже молодь вже давно не вірить блискучим агіткам, що обіцяють золоті гори, а на фініші — розпач: де знайти роботу?!
Вихід з цього становища існує. Не дуже простий, але досить дієвий — відвідування приймальних комісій. В людському натовпі, коло кожного вузу можна поспілкуватись зі студентами цього навчального закладу, побачити і почути викладачів. Зрештою, просто пройтися поверхами, так би мовити, відчути присмак майбутньої долі.
Завітаймо у Київський міжнародний університет (КиМУ). За дверима цього вузу — майже виставкова зала, такий собі «сімейний» альбом, де на кожному кроці стенди з історіями перемог студентів КиМУ на світовій арені. Кожному факультету є чим пишатися. Серед «трофеїв» — перемоги на міжнародних студентських змаганнях з міжнародного права, де майбутні правознавці та економісти з КиМУ вже багато років поспіль здобувають призові місця.
Стенд факультету лінгвістики розповідає про майбутніх філологів і перекладачів, які отримали гранти від іноземних посольств на стажування і навчання за кордоном. Вибороти це право можна перемогами на олімпіадах з іноземних мов, котрі щорічно проводяться дипломатичним корпусом України на підтримку обдарованої молоді.
Привертають увагу численні дипломи і грамоти факультету журналістики та телемистецтва. Молоді митці університету на різноманітних творчих змаганнях переконливо (і неодноразово) довели: в КиМУ плекають вельми «зубатих» і обдарованих «акул пера». Втім це й не дивно, адже викладацький склад Київського міжнародного— професіонали найвищого гатунку зокрема, професори-дипломати, акредитовані в Україні.