Валовий зовнішній борг України в січні-червні 2012 року зріс на 2,2% - до 129 млрд доларів, або 74% від ВВП.
Про це повідомив начальник Управління методології, аналізу та прогнозування платіжного балансу Національного банку України Сергій Ніколайчук.
За його словами, продовжується тенденція скорочення рівня боргу щодо ВВП від його максимального рівня в кінці 2009 року майже в 90%. Це відбувається через більш високі темпи зростання доларового ВВП країни у порівнянні з борговими залученнями.
«У номінальному вимірі обсягів зовнішнього боргу спостерігаються тенденції скорочення заборгованості державного сектору і банків, тоді як реальний сектор економіки продовжує досить активно залучати зовнішні боргові ресурси», - повідомив представник НБУ.
Так, за перше півріччя зовнішній борг державного сектору скоротився на 3,1 млрд доларів - до 30 млрд доларів. !zn
Зовнішній борг України сягнув 74% ВВП
18 вересня, 2012, 10:33
Поділитися
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК
