Євросоюз услід за США може ввести обмеження на імпорт сталі

Поділитися
ЄС вивчає загрози для власного ринку.

Європейський союз розслідує аргументацію заяв президента США Дональда Трампа про те, що імпортні тарифи на сталь і алюміній направлені проти надвиробництво сталі в Китаї, а не на перенаправлення потоків дешевого імпорту сталі з Азії в Європу, повідомляє Steelland.

Повідомлялося, що 23 березня в США вступили в силу нові імпортні тарифи, які становлять 25% для сталі і 10% для алюмінію, при цьому Європейський союз і шість інших країн тимчасово виключили зі списку країн, зобов'язаних сплачувати дані мита.

ЄС стурбований тим, чи будуть виробники сталі, що підпадають під тарифи США, пропонувати свій продукт до Європи, що призведе до зростання імпорту.

Дослідження, яке може тривати до дев'яти місяців, може призвести до того, що ЄС введе свої власні квоти або тарифи на імпортну сталь для запобігання нанесенню шкоди своїй власній промисловості.

Повідомлялося, що Сполучені Штати і Європейський Союзу домовилися почати консультації на рівні адміністрації президента США для пошуку взаємовигідного рішення з ввізних мит на сталь і алюміній.

Президент США Дональд Трамп схвалив введення мит на імпорт сталі (25%) і алюмінію (10%), виконавши тим самим свої обіцянки щодо протекціоністської підтримки американських виробників металу.

Україна може постраждати від мит США на сталь - можуть впасти ціни на сталь, що призведе до скорочення прибутку українських бізнесменів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі