Зазначається, що погодження видане на основі позитивних результатів державної експертизи ядерної та радіаційної безпеки матеріалів.
Ядерне паливо Westinghouse експлуатується в складі змішаних активних зон енергоблоків №2 та №3 Южно-Української АЕС, блоку №5 і №3 Запорізької АЕС.
Повідомлялося, що з метою диверсифікації джерел постачання ядерного палива для українських АЕС "Енергоатом" спільно з Westinghouse в 2000 році розпочав реалізацію проекту кваліфікації ядерного палива цієї фірми. У березні 2008 року "Енергоатом" уклав з Westinghouse Electric Sweden (Швеція) комерційний контракт на забезпечення в 2011-2015 рр. свіжим ядерним паливом від трьох до шести енергоблоків АЕС України з реакторами типу ВВЕР-1000. У 2014 році сторони домовилися розширити і продовжити його до 2020 року.
Westinghouse в кінці квітня 2016 року оголосила про розширення свого підприємства з випуску ядерного палива для забезпечення зростаючих поставок для реакторів російського дизайну ВВЕР-1000 в Україну та інші країни Східної Європи.
Запорізька АЕС – найбільша в Європі атомна станція з встановленую потужністю. Її шість енергоблоків ВВЕР-1000 побудовані за радянським проектом В-320. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в грудні 1984 року, шостий – у жовтні 1995 року.
Нагадаємо, що ДІЯРУ видала "НАЕК "Енергоатом" ліцензію на будівництво і введення в експлуатацію Централізованого сховища для відпрацьованого ядерного палива.
Повідомлялося, що "Енергоатом" планує в 2019 році почати експортувати електроенергію, вироблену на другому блоці Хмельницької АЕС, в енергосистему країн ЄС, а саме в Польщу і Угорщину.