Всесвітній банк порадив поліпшити інвестиції в три сфери в Україні

Поділитися
Всесвітній банк порадив поліпшити інвестиції в три сфери в Україні Profitrevolution.ru
В Україні розвиток людського капіталу на низькому рівні.

Всесвітній банк рекомендує Україні збільшити інвестиції в сфери освіти, охорони здоров'я та соціального захисту, щоб поліпшити стан людського капіталу в країні. Про це йдеться в дослідженні Світового банку.

Серед іншого Всесвітній банк відзначає низький сучасний рівень розвитку людського капіталу в Україні.

"В Україні дитина, що народилася сьогодні, може розраховувати тільки на досягнення 63 відсотків продуктивності дорослої людини з повноцінним утворенням і в оптимальному стані здоров'я. Хоча це вище середнього показника для країн з подібним рівнем економічного розвитку в усьому світі, проте це нижче середнього рівня для Європи і Центральної Азії", - сказано в повідомленні.

Крім цього, банк зазначає, що протягом 2010-2020 років ситуація з розвитком людського капіталу в Україні не поліпшувалася.

Прес-служба Світового банку підкреслила, що в найближчі роки банк суттєво збільшить фінансову підтримку проектів з розвитку людського капіталу в світі.

Індекс людського капіталу 2020 включає дані про охорону здоров'я та освіту для 174 країн, які охоплюють 98% населення світу станом на березень 2020 року. З 48 країн Європи і Центральної Азії, включених в індекс людського капіталу 2020 (ІЛК), 33 входять у верхню третину світу, і майже всі - в верхню половину.

Однак в регіоні існують значні відмінності. Серед країн, що розвиваються і країн з перехідною економікою в регіоні, дитина, що народилася в Польщі, може розраховувати на досягнення 75% продуктивності дорослої людини з повноцінним утворенням в оптимальному стані здоров'я. А дитина, що народилася в Таджикистані, може розраховувати на досягнення лише 50% продуктивності.

Раніше аналітики американського банку JP Morgan спрогнозували економічний спад на 4% в Україні в 2020 році при середньорічній інфляції 2,6% (на кінець року - 3,5%) з різким зростанням профіциту поточного рахунку платіжного балансу до 5,7% ВВП.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі