Влада РФ виставить на аукціон 8 "націоналізованих" в Криму об'єктів Коломойського та Боголюбова

Поділитися
Влада РФ виставить на аукціон 8 "націоналізованих" в Криму об'єктів Коломойського та Боголюбова Російська адміністрація в Криму продовжує продавати залишені на півострові активи Ігоря Коломойського © rbc.ua
Аукціон з продажу захоплених в окупованому Криму українських бізнес-активів відбудеться протягом найближчих двох місяців.

Окупаційна "влада" Криму готується провести аукціон з продажу розміщених на півострові активів, що належать групі "Приват" українських олігархів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова. З молотка підуть 8 об'єктів вартістю понад 1,2 мільярда рублів.

Як повідомляє прес-служба "Міністерства майнових і земельних відносин республіки Крим", у відношенні зазначених об'єктів були проведені заходи щодо виконання кадастрових робіт та визначення ринкової вартості виставлених на продаж активів. Аукціон з їх продажу відбудеться вже в кінці травня-початку червня поточного року.

Повідомляється також, що шість з восьми об'єктів, що підлягають продажу, розміщені в Ялті, один – в селищі Кацивелі, і ще один – в селищі Заозерне (Євпаторійський муніципальний міський округ). Виручені від продажу кошти кримська "влада" пообіцяла направити у Фонд захисту вкладників для компенсаційних виплат понад 700 тис руб.

У лютому цього року російська адміністрація у Криму пустила з молотка належний Ігорю Коломойському санаторій "Форос". Об'єкт було продано з аукціону за 1,429 мільярда рублів. Переможцем торгів стала Федерація профспілок республіки Татарстан.

Ігор Коломойський, серед іншого, є співвласником Приватбанку, який припинив роботу в Криму після приєднання півострова до Росії. У банку було 337 відділень в Криму.

Раніше повідомлялось, що нова "влада Криму" націоналізувала розміщене на півострові майно Коломойського, плануючи продати його з аукціонів. Приватбанк подав позов до Росії у Гаазький трибунал, звинувативши Москву в порушенні угоди між урядами РФ і України від 27 листопада 1998 року про захист інвестицій.

Такі ж позови направили в Гаагу і ряд інших українських компаній, які були змушені згорнути свою роботу на півострові, а також особисто Ігор Коломойський, який вимагав захистити його інвестиції в кримський аеропорт "Бельбек". Позови, за станом на початок лютого, не розглянуті. Росія заявила, що не визнає юрисдикцію міжнародного арбітражу по розгляду даного спору.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі