В Україні знизився "офіційний" рівень безробіття

Поділитися
На 1 вересня в Державній службі зайнятості було зареєстровано 426,7 тис. безробітних - на 11 тис. менше, ніж на місяць раніше.

В Україні в серпні 2012 р. рівень безробіття знизився на 0,1 п.п. - до 1,5%. Про це повідомляє Державна служба статистики (Держстат).

За даними Держстату, на 1 вересня 2012 р. у Державній службі зайнятості було зареєстровано 426,7 тис. безробітних (437,8 тис. у липні і 447 тис. в червні), з них 312,2 тис. (324,9 тис . в липні і 324,9 у червні) отримують допомогу з безробіття. Середній розмір допомоги на одного безробітного становив 977 грн (988 грн в липні і 945 грн в червні 2012 р.).

За підсумками 2011 р. рівень безробіття в Україні знизився на 0,2 п.п. - До 1,8%. Найбільш високе безробіття в Україні в минулому році була зареєстрована в лютому. Тоді статус безробітного мали 616,7 тис. осіб, або 2,2% українців. Рівень безробіття став знижуватися з квітня і досяг мінімуму у жовтні. Тоді безробітними в Україні були 378,9 тис. осіб, що становило близько 1,4% від усього населення працездатного віку.

- В Україні безробіття втричі вище за офіційні дані

У Фонді загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття передбачено на 2012 р. мінімальний розмір виплат по безробіттю в розмірі 544 грн.

Нагадаємо, що 6 вересня президент Віктор Янукович доручив уряду протягом місяця підготувати програму боротьби з безробіттям. «При цьому потрібно враховувати особливості працевлаштування різних категорій громадян за соціальним статусом, місцем проживання тощо», - сказав Янукович. Крім того, він закликав стимулювати створення високотехнологічних робочих місць. На думку президента, за наступні три роки потрібно вдвічі зменшити рівень безробіття серед молоді. !zn

Читайте також:

Обсяг тіньової економіки України становить 350 млрд грн, половина цих коштів - зарплати в «конвертах»

Половину українців не беруть на роботу через вік

В Україні на кожну вакансію претендують 6 безробітних

Доходи жителів різних регіонів України відрізняються більш ніж на 70%

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі