Компанія значно активізувала проведення геологорозвідувальних робіт, зокрема, сейсморозвідки на всіх перспективних ділянках надр, що дозволило відкрити за останні 3 роки 8 нових родовищ, з яких 6 - в 2018-м У цьому році компанією вже відкрито 2 названих нових родовища.
Згідно з повідомленням, за результатами проведеної ЗD-сейсміки на ділянці в Харківській області була пробурена пошукова свердловина, після випробування якої на глибині понад 3700 метрів отримано приплив нафти. На сьогодні в свердловині продовжують промислові дослідження та проводять підготовку до експлуатації. За попередніми оцінками ресурси нафти на новому родовищі складають близько 130 тисяч тонн.
Також на ділянці надр у Полтавській області після проведених сейсмічних досліджень і буріння першої пошукової свердловини глибиною 6300 м отримано промисловий приплив газу.
В результаті відкрито нове газоконденсатне родовище, ресурсна база якого за попередніми оцінками, становить понад 2,7 мільярда кубометрів природного газу.
Також прес-служба Асоціації газодобувних компаній України повідомила, що американські, канадські та українські компанії вкладуть 430 млн. дол. в розвідку нафтогазових родовищ. У конкурсі взяли участь 14 компаній, з яких чотири - іноземні інвестори. 7 компаній, які зробили кращі пропозиції, визначила міжвідомча комісія при Міненерго. Між ними були розподілені 9 ділянок загальною площею 11,4 тис. кв. км., передає Кореспондент.
Компанія "Укргазвидобування" здобула перемогу по двом лотам: на Бузівскій і Берестянскій площах; також кращими були визнані ще дві спільні заявки УГД з канадською Vermilion Energy - це Балаклійська і Іванківська ділянки. Американська компанія Aspect Energy виграла конкурс по Варвинському блоку. Чотири відомі вітчизняні газодобувачі - Гео Альянс, ДТЕК, Укрнафтобуріння і Західнадрасервіс - здобули перемоги в конкурсах по Софіївській, Русанівській, Зіньківській та Угнівській площах відповідно.
З моменту укладання контрактів з урядом компанії зобов'язуються протягом 5 років провести сейсмічні роботи і пробурити 39 розвідувальних свердловин, одночасно відновлюючи раніше законсервовані об'єкти. Загальна сума інвестицій перевищить 430 млн. грн.
Раніше в "Укргазвидобуванні" заявили, що в минулому році пробурили рекордні 314 тисяч метрів (зростання на 30,8%) проходки, що дозволило додатково збільшити річний видобуток на 335 млн кубометрів газу.
Також в компанії заявляли про рекордний видобуток газу за останні 25 років - за 2018 рік було видобуто 15,49 млрд кубометрів газу. Видобуток газу зріс лише на 0,3% за рік.
При цьому в Кабміні заявляють про провал плану з власного видобутку газу.
Державна служба геології та надр (Держгеонадр) України призначила на 16 вересня 2019 року четвертий нафтогазовий аукціон. Про це повідомив керівник служби Олег Кирилюк.
"Держгеонадра виставить три лоти: Яворівська площа (Львівська обл.), Таталівська площа (Чернівецька обл.), і щодо третього лоту, то ми очікуємо найбільше зростання вартості та підвищення надходжень до державної скарбниці саме по Приазовській ділянці в Запорізькій області", - розповів Голова Служби.
Аукціон відбудеться в рамках пілотного проекту щодо проведення відкритих електронних аукціонів з продажу дозволів на користування надрами через систему електронних торгів в системі Prozorro.