В Україні провели дослідження про надання соціальних послуг військовим: всебічний огляд

Поділитися
На третьому році війни владі слід вказати на неефективність державної політики і на причини цього явища.

Спеціальне дослідження щодо соціальних послуг для ветеранів у громадах представили на щотижневій нараді з питань ветеранської політики, повідомляє урядовий портал. Дослідження провели й опубліковали правозахисний центр «Принцип» завдяки програмі «Український фонд швидкого реагування», що втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

У фокусі дослідження – особи зі статусом учасників бойових дій, котрі мають отримувати хоча б якісні базові послуги на третьому році війни. 

Для цього насамперед необхідно провести оцінку їхніх потреб. Надавачі таких послуг від громадських та міжнародних організацій мають орієнтуватися на індивідуальні запити у громадах, де живуть військові. Також необхідно провести аналіз спеціальних програм для ветеранів, щоб зрозуміти, чого не вистачає для їх ефективності.

Раніше ми писали про те, що в Україні продовжать фінансово підтримувати понад півтора мільйона внутрішніх переселенців до 1 березня 2024 року за новими, “справедливими” правилами щодо допомоги ВПО. 

А про те, чому в Україні, попри потужну міжнародну підтримку, існують неефективні державні програми і як українцям отримати справедливе рішення на свою користь, читайте в статті Любові Величко «Бажане і дійсне. Як просунулася судова реформа за 2023 рік і що треба зробити у 2024-му» на сайті ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі