В Україні народні депутати та урядовці збираються перевіряти житловий фонд для переселенців

Поділитися
При цьому в країні є Державна інспекція архітектури та містобудування України, яка мусить проводити перевірки будівель.

Народні депутати та урядовці працюють над інвентаризацією та створенням мапи об’єктів, які потенційно придатні для проживання людей, що втратили житло внаслідок війни, яку розпочала Росія. Про це розповів заступник голови фракції "Слуга Народу", член Комітету Верховної Ради з питань прав людини, співголова громадської організації "ВПО України" Максим Ткаченко в інтерв'ю "Укрінформу".

"Ми плануємо розробити Стратегію забезпечення житлом ВПО та створення фондів тимчасового житла для ВПО, а також долучитися до проведення системного аудиту та інвентаризувати всі потенційно придатні для проживання приміщення в Україні, залучати до цього наших міжнародних партнерів", – розповів Максим Ткаченко.

Він пояснив, що як результат інвентаризації цих об'єктів буде створена мапа об'єктів, які придатні до заселення та проживання в них внутрішньо переміщених осіб. Всюди всюди, від маленької громади, села до великого міста чи обласного центру, живе значна кількість внутрішньо переміщених осіб, саме тому потрібно інвентаризувати об'єкти, в яких можуть жити переселенці, по всій Україні.

"Першочергове завдання політиків, очільників урядових структур та державних компаній – провести інвентаризацію будівель, приміщень в усіх регіонах України, які підпадають під сферу їхньої відповідальності, і створити своєрідну мапу таких об'єктів. Одразу після завершення цього етапу займемося поселенням внутрішньо переміщених осіб у їхнє нове тимчасове житло, а також будемо ремонтувати та добудовувати інші групи об’єктів", – резюмував Максим Ткаченко.

Нагадаємо, нещодавно у Мінреінтеграції планували інвентаризацію житлових фондів для визначення приміщень, у яких мають проживати ВПО, щоб залучити кошти міжнародних партнерів та будівельного бізнесу для вирішення житлових питань ВПО.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі