Уряд затвердив ризик-орієнтований підхід до перевірок бізнесу

Поділитися
Уряд затвердив ризик-орієнтований підхід до перевірок бізнесу
99% перевірок бізнесу сьогодні фіксують порушення.

Кабінет міністрів затвердив ризик-орієнтований підхід до перевірок компаній, а також прийняв Концепцію інституту саморегулювання на своєму черговому засіданні. У Минэкономразвия обіцяють, що новий підхід не буде орієнтований на застосування санкцій.

"Головне питання, яке ми сьогодні розглядаємо, - це впровадження ризик-орієнтованого підходу діяльності інспекційних органів. 99% перевірок бізнесу сьогодні фіксують порушення. Але не тому, що перевіряючі органи так добре працюють, а тому, що їх діяльність спрямована на застосування санкцій", - сказав перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, представляючи проекти відповідних урядових постанов.

Він також зазначив, що ризик-орієнтований підхід дозволить прозоро оцінювати того або іншого суб'єкта господарювання, перевіряти найбільш ризиковані для усунення правопорушень, а не застосовувати санкції.

У свою чергу, затверджена Концепція інституту саморегулювання, за його словами, повинна покласти початок політиці саморегулювання в Україні.

"Зараз бізнес фактично відсторонений від регулювання свого ринку, а держоргани витрачають значні ресурси на регулювання господарської діяльності", - додав Кубів.

Раніше Кабмін запропонував ввести перевірки українських роботодавців без попередження (законопроект №8045).

У грудні минулого року президент Петро Порошенко пообіцяв продовжити мораторій на перевірки малого та середнього бізнесу в 2018 році, а також активізувати реформування контролюючих органів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі