Український уряд шукає аргументи, аби переконати МВФ у реалістичності запропонованих заходів

Поділитися
Український уряд шукає аргументи, аби переконати МВФ у реалістичності запропонованих заходів © rus.ruvr.ru
Високопоставлене джерело в уряді заявило, що "складність цієї роботи полягає у тому, що необхідно не тільки розробити ефективний інструментарій, але й аргументувати відповідні пропозиції таким чином, щоб їхню реалістичність було сприйнято МВФ".

Україна продовжить переговори з Міжнародним валютним фондом (МВФ) про новий кредит і до їхнього остаточного завершення говорити про результати передчасно. Про це заявило високопоставлене джерело в уряді.

"Робота над комплексом заходів щодо зменшення економічних ризиків і скорочення фіскального дисбалансу триває. Складність цієї роботи полягає в тому, що необхідно не тільки розробити ефективний інструментарій, але і аргументувати відповідні пропозиції таким чином, щоб їхню реалістичність було сприйнято МВФ. Переговори з Фондом буде продовжено", - сказав співрозмовник у понеділок, 4 листопада.

"Якщо переговори ще не завершено, то говорити про їхні результати або про прийняття конкретних економічних рішень некоректно. Українці дізнаються про прийняті рішення у контексті співпраці з МВФ відразу, як тільки їх буде узгоджено і затверджено. Поки що будь-які заяви на цю тему передчасні", - підкреслив він.

zn
zn
Янукович погодився підвищити тарифи на газ і урізати пільги заради кредиту МВФ

Як відомо, місія МВФ після візиту до Києва наприкінці жовтня рекомендувала уряду України, серед іншого, вжити заходів для консолідації фіскальної ситуації, підвищити внутрішні тарифи на енергоресурси і гнучкість курсу.

Пізніше ZN.UA з посиланням на власні джерела повідомило, що на спеціальній нараді президент Віктор Януковича погодився, серед іншого, на значне (до 60%) підвищення тарифів на газ для населення та розширення коридору коливань курсу гривні до долара.

Остання 29-місячна програма МВФ stand-by, відкрита у липні 2010 року, передбачала виділення Україні SDR10 млрд ($ 15,2 млрд), однак країна отримала лише два транші на SDR2,25 млрд (близько $ 3,4 млрд). Після закінчення програми у грудні 2012 року Україна веде переговори з МВФ про нову угоду. !zn

Читайте також:

МВФ рекомендує Україні скоротити персонал і зарплатню в бюджетному секторі

Євросоюз домовляється з МВФ про екстрену допомогу Україні

Україна повернула МВФ значну частину боргу

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі