Україна стане «кукурудзяним» придатком Японії

Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
Японія розглядає Україну як продовольчий придаток - хоче вирощувати на українських чорноземах кукурудзу і завозити її собі в країну. Україна у свою чергу пропонує Японії, «як високотехнологічній країні», інвестувати в українську землю.

Для Японії Україна є привабливим партнером щодо забезпечення країни продовольством. Як повідомили у Держземагентстві України, таку думку висловили експерти японської сільськогосподарської корпорації Agriculture and Livestock Industries Corporation of Japan на зустрічі з главою відомства Сергієм Тимченком.

За словами чиновника, японці, окрім як імпортувати, хотіли б ще вирощувати на українських чорноземах кукурудзу.

«Японських бізнесменів цікавлять широкі можливості нашої країни у виробництві зернових, зокрема вирощуванні кукурудзи, на плідних українських землях», - сказано в повідомленні прес-служби Держземагентства.

У відомстві нагадали, що підприємці з Японії співпрацюють з українськими аграріями в питанні імпорту кукурудзи: з початку 2012 року вони вже закупили в Україні більше 800 тис. тонн. В цілому щорічно Японія імпортує близько 16 млн тонн кукурудзи.

У свою чергу керівник земельного відомства висловив зацікавленість у подальшій співпраці та запропонував японській стороні, як високотехнологічній країні, вкладати інвестиції в українські землі. !zn

Читайте також:

Україна невблаганно перетворюється на ресурсний придаток Китаю

Засуха загрожує врожаю соняшнику і кукурудзи в Україні

Вчені передбачили хвилювання через зростання цін на кукурудзу

Українці виростили картоплі у 4 рази більше, ніж потрібно

Китай допоможе Україні виробляти агротехніку, пестициди та біопаливо

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 3
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Yaroslav Znych
16 Вересня 2018, 15:38
Дякую авторам за аналіз доказів і подій! Хотілося би почути аргументи протилежної сторони, але в таку можливість ніхто не вірить. І автори теж. ІМХО. На "незручні" питання властьпрєдєржащіє не відповідають. У О.Забужко в "Музеї покинутих секретів" є чудовий епізод, який змальовує подібну ситуацію з серії "незручні питання журналістів, волонтерів, представників громадськості до влади". — Взагалі-то, це людські життя, — нагадую я.(журналістка Гощинська YZ) Вадим (опозиційний депутат) похмурніє, ніби я допустилася нетакту, й завзято береться до лососини. Я й раніше помічала в нього цю звичку — не відповідати на неприємну репліку, ніби її й не чув. Ніби співрозмовець привселюдно ПУКНУВ. Ось що таке НАСПРАВДІ ВЛАДА — можливість пускати повз вуха все, що тобі неприємне, ЯК УБОГИЙ ПУК чийогось немічного кишечника. — І, в такому разі, — продовжую я пукати далі, — яка тоді взагалі різниця між вашою опозицією (сьогодні у 2018 це вже влада YZ)— і цими бандюками (вони сьогодні в опозиції) при владі?
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі