Україна виключила Латвію, Естонію, Грузію, Мальту та Угорщину зі списку офшорів

Поділитися
Україна виключила Латвію, Естонію, Грузію, Мальту та Угорщину зі списку офшорів Латвію, Естонію, Грузію, Мальти та Угорщину виключили зі списку офшорів на два місяці © Урядовий портал
Партнери України були вкрай незадоволені включенням їх до цього списку. Уряд змінив свою постанову, прийняту в грудні. Але протягом двох місяців проведуть консультації.

Кабінет міністрів виключив Латвію, Естонію, Грузію, Мальти та Угорщину зі списку держав, операції з контрагентами яких підпадають під контроль в рамках адміністрування закону про трансфертне ціноутворення, повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Наші партнери, наші колеги були трохи схвильовані цим питанням, я проводив розмову з прем'єр-міністром Естонії, у президента були двосторонні зустрічі в Давосі. Домовилися, що ми працюємо на рівні Міністерства фінансів і знаходимо правильне рішення. Ми знайшли таке рішення", - сказав Гройсман на засіданні уряду.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомив, що протягом двох місяців будуть проведені консультації з цими країнами, оскільки дійсно існує ймовірність відтоку капіталу з України під нульову ставку.

"Якщо за результатами цих консультацій ми як держава не будем впевнені в тому, що наші інтереси захищені, то ми можемо повернутися до цього питання", - сказав міністр.

Нагадаємо, в грудні 2017 року уряд України розширив список держав, операції з контрагентами яких підпадають під контроль в рамках адміністрування закону про трансферне ціноутворення. До списку додані Гваделупа, Гватемала, Французька Гвіана, Співдружність Домінікани, Домініканська Республіка, Естонія, Іран, Куба, Лаос, Латвія, Ліван, Маврикій,Мальта, Марокко, Монако, ОАЕ, Сінгапур, Грузія, Угорщина. Загальна кількість країн у цьому списку збільшилася з 65 до 85.

Міністр фінансів Олександр Данилюк пояснив включення Естонії та Латвії в офшорний список вимогами законодавства. "Це пов'язано з тим, що в цих двох країнах, в Естонії вже кілька років, а в Латвії з 1 січня цього року запроваджено механізм оподаткування прибутку на виведений капітал. Мається на увазі, що прибуток не оподатковується до того часу, поки він не розподіляється у вигляді дивідендів, наприклад", - сказав міністр.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі