Україна готує серійне виробництво модернізованого "Руслана"

Поділитися
Україна готує серійне виробництво модернізованого "Руслана" Літак встановив 22 світових авіаційних рекорди
Українські конструктори вдвічі збільшили експлуатаційний ресурс літака, зокрема, за кількістю польотів і кількістю годин, суттєво і постійно вдосконалюють склад його обладнання, щоб він відповідав сучасним вимогам європейського ринку.

Українські виробники спільно з партнерами завершують модернізацію транспортного літака Ан-124 "Руслан" і готуються до його серійного виробництва.

Про це під час прес-конференції в Ле Бурже заявив президент - генеральний конструктор ДП "Антонов" Дмитро Ківа.

"Це дійсно чудовий літак, хоча ми і не уявляємо його тут в Ле Бурже. Разом з тим, ми завершуємо роботу з його модернізації та вдосконалення технічних характеристик, а також ведемо підготовчі роботи до його серійного виробництва", - сказав він.

За словами Ківи, українські конструктори вдвічі збільшили експлуатаційний ресурс літака, зокрема, за кількістю польотів і кількістю годин, суттєво і постійно вдосконалюють склад його обладнання, щоб він відповідав сучасним вимогам європейського ринку. "Це буде літак нового технічного рівня", - зазначив він.

Керівник ДП "Антонов" не назвав конкретну дату серійного запуску модернізованого Ан-124 "Руслан". "Терміни завершення підготовки серійного виробництва залежать від готовності нашого російського партнера, оскільки ми плануємо спільно використовувати виробничі можливості Ульяновського заводу", - сказав Ківа.

На його думку, перевершити технічні характеристики українського літака в даний час не під силу нікому.

"Ан-124 - це дійсно унікальна машина, літак, який має вантажопідйомність 150 тонн, найбільший у світі транспортний літак, і буде дивом, якщо хтось найближчим часом перевершить його технічні характеристики. З цим погоджуються і наші російські партнери", - додав він.

Перший політ літак Ан-124 "Руслан" здійснив 24 грудня 1982 року. На озброєння військово-транспортної авіації СРСР літак надійшов в січні 1987 року. Серійно вироблявся на Ульяновському "Авіастарі" в 1984-2004 роки роках і київському "Авіанті" в 1982-2003 роках.

Літак встановив 22 світових авіаційних рекорди. !zn

Читайте також:

Росія має намір модернізувати літаки Антонова без узгодження з українською стороною

Міноборони РФ візьме участь у виробництві літаків "Руслан"

Україна може створити ще одну "Мрію", але вже - для Росії

На відновлення виробництва "Русланів" буде потрібно не менше п'яти років

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі