Згідно з проектом постанови НКРЕКУ, розмір тарифу на централізоване постачання холодної води і водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) може скласти 19,596 гривні за кубометр, тоді як зараз тариф становить 16,716 гривні.
Як повідомляється, перегляд зумовлений зростанням вартості електроенергії, реагентів, податків, а також необхідністю підвищити заробітні плати на підприємстві.
Раніше у Нацкомісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, заявили, що необхідно підвищувати тарифи на електроенергію, так як діючий тариф покриває лише 50% витрат. З 1 жовтня Київобленерго підвищить тарифи для споживачів першого класу напруги (35 кВ і вище) на 4,82% - до 20,23 грн за мвт-год, а для споживачів другого класу напруги (менше 35 кВ) - на 7,59% - до 163,91 грн за Мвт.год.
Як писало DT.UA, тарифна політика виконавчої влади та бездумна законодавча діяльність Верховної Ради завели ситуацію в житлово-комунальній сфері в нікуди. Чому бурхлива діяльність уряду і парламенту за законовпорядкування у сфері ЖКГ не тільки не сприяє вирішенню комунальних проблем українців, а навпаки, посилила їх, зробивши громадян ще більш безпорадними перед обленерго, облгазами, водоканалами, теплокомуненерго та іншими природними і неприродними місцевими, регіональними і "всеукраїнськими" монополіями? Докладніше читайте в статті Олександра Сергієнка "Як зігрітися Україні, або Як "нагрівають" українців" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".