Федеральна служба з нагляду у сфері транспорту Російської Федерації (Ространснадзор) заборонила експлуатацію 292 напіввагонів виробництва ПАТ "Крюківський вагонобудівний завод" (КВБЗ, Кременчук Полтавської обл., Україна), укомплектованих бічними рамами ТОВ "Ружоуська компанія Тіанруй" (Китай) 2010 року випуску.
Відповідний припис начальнику Центральної дирекції інфраструктури - філії АТ "РЖД" В.Супруну направлено у зв'язку з аварією вантажного потягу 16 серпня у Приволжжі, що відбулася через злам бічної рами, виготовленої в 2010 році в період відсутності російського сертифіката відповідності.
У зв'язку з цим у цілях попередження можливих транспортних пригод, а також зверненням ВАТ "Російські залізниці", прийнято відповідне розпорядження.
Заборону введено для попередження можливих транспортних пригод, вагони повинні бути виведені із експлуатації "після закінчення вантажно-розвантажувальних операцій". Діяти вона буде до приведення вагонів у відповідність з вимогою законодавства РФ у сфері безпеки руху.
Інформація про вжиті заходи щодо усунення порушень повинна бути надана відомству до 30 вересня і далі робити це щодекадно до повного виконання припису.
КВБЗ є єдиним в СНД підприємством, що має налагоджене і діюче виробництво двох видів вагонів - пасажирських і вантажних. В цілому випускає вантажні (вагони-платформи, цистерни, вагони бункерного типу, піввагони) і пасажирські вагони, запасні частини і візки для вантажних вагонів, колісні пари, вагони метро та ескалатори та запчастини до них, контейнери, дорожню техніку.
У січні-липні поточного року завод знизив випуск вантажних вагонів на 32% порівняно з аналогічним періодом 2012 року - до 4,473 тис. од., а за підсумками року очікує падіння виробництва майже в 2 рази через зниження попиту. !zn
Читайте також:
У Кременчуці горів Крюківський вагонобудівний завод. Полум'я було видно за кілька кілометрів (відео)
На Крюківському вагонобудівному заводі зібрано перший кузов швидкісного міжрегіонального поїзда
Російський бізнесмен має намір придбати блокпакет Крюківського вагонзаводу