У Мінфіні назвали умову скасування "спрощенки"

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
У Мінфіні назвали умову скасування У Мінфіні вважають передчасними розмови про скасування "спрощенки" © elenathewise / Depositphotos
У відомстві зазначають, що спрощена система на сьогоднішній день в певній мірі допомагає функціонувати і виживати нашому мікробізнесу.

Говорити про скасування спрощеної системи оподаткування можна буде лише після створення умов, за яких бізнес буде почувати себе на загальній системі настільки ж комфортно, як і на спрощеній.

Про це заявив DT.UA заступник міністра фінансів Євген Капінус.

Читайте також: Проблема стабільності оподаткування в Україні доведена до абсурду – експерт

"Маю констатувати, що спрощена система на сьогодні певною мірою допомагає функціонувати й виживати нашому мікробізнесу, - зазначає Євгеній Капінус. - Говорити про її скасування в нинішніх реаліях передчасно. А можна буде, на моє абсолютне переконання, лише після створення умов, за яких бізнес почуватиметься на загальній системі настільки ж комфортно, як і на спрощеній, до чого зараз і необхідно докласти максимум зусиль. Тільки після цього ми зможемо забезпечити поступовий, комфортний для бізнесу перехід від спрощеної до загальної системи. І, швидше за все, це буде тривалий процес".

Нагадаємо, голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров наполягає на тому, що спрощену систему оподаткування потрібно змінювати, оскільки, на його переконання, це "та група ризику, яку останнім чеком не проконтролюєш".

Проте, мова не йде про повне скасування "спрощенки", сказав він в інтерв'ю DT.UA.

Детальніше про податкову реформу в Україні читайте у статті Юлії Самаєвої "Податкова реформа: наслідуючи античного Сізіфа" у свіжому випуску тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 3
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Александр Иванов
7 Серпня 2016, 09:45
Малий бізнес в Україні-це в основному ФОПи (фізичні особи-підприємці), середній та великий бізнес-це юридичні особи (ЮО). Умови загальної системи оподаткування для ФОПів та ЮО мають катастрофічні відмінності.У Податковому Кодексі України витрати, які змеушують оподатковуваний дохід для ЮО розписані на 20 сторінок тексту,а для ФОПів-на половину сторінки. Якщо ЮО займається торгівлею, то вартість ліцензій на"алкоголь та тютюнові вироби" ідуть у витрати,а для ФОПів-НІ, якщо ФОП буде здійснювати вантажні перевезення-амортизація автомобілів у витрати не іде, а для ЮО -ТАК. Якщо ФОП візьме на роботу інваліда,то нарахування ЄСВ на фонд оплати праці-22%, а для ЮО- тільки 8,41%.і т.д.і т..п. ЦЕ ГЕНОЦИД МАЛОГО БІЗНЕСУ УКРАЇНИ. Наприклад,в Німеччині, якщо підприємець іде в кінотеатр на перегляд кінофільма та вип`є чашку кави з пиріжком і вкаже ,що це пов`язано з підприємницькою діяльністю- йому вірять та зменшують оподаткування. Тому і існує в Україні єдиний податок,покищо.
Відповісти Цитувати Поскаржитись
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі