У Маріупольському порту знайшли привід відкласти відсторонення від роботи невакцинованих працівників

Поділитися
У Маріупольському порту знайшли привід відкласти відсторонення від роботи невакцинованих працівників Маріупольський морський торговельний порт/facebook
На підприємстві кажуть про "наплив охочих", а тому, не всі встигли вакцинуватися. При цьому, як випливає з повідомлення, на підприємстві працює один з офіційних пунктів вакцинації.

У Маріупольському морському торговельному порту "на прохання трудового колективу" відклали відсторонення з 8 листопаду від роботи працівників, які ще не вакцинувалися проти COVID-19. Про це повідомляє пресслужба порту.

"З 8 листопада колектив Маріупольського морського торгового порту продовжує працювати у звичному режимі", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в.о. директора порту Ігор Барський пішов на зустріч профспілковій організації порту і відтермінував дію наказу, згідно з яким співробітники могли потрапити на робочі місця лише за наявності або сертифіката про вакцинацію від COVID-19, або медичної довідки щодо протипоказань до вакцинації, або негативного результату ПЛР-тесту.

"У профспілку звертаються портовики, хтось готовий вакцинуватися, але при тому напливі охочих, не всі встигли це зробити; хтось не зміг отримати довідку про протипоказання до вакцинації через неймовірне завантаження медиків під час пандемії. Профком відстоює інтереси трудового колективу і керівник порту завжди йде на зустріч людям. Враховуючи високий показник вакцинованих портовиків, а це понад 70%, заходи пов'язані з виконанням наказу № 593 буде відкладено", - пояснив голова профспілкової організації порту Владислав Мирошниченко.

При цьому, як випливає з повідомлення, на підприємстві працює один з офіційних пунктів вакцинації.

Згідно даних "Енциклопедії сучасної України" станом на 2017 рік у порту працювало 4216 осіб.

Маріупольський морський торговельний порт - державне підприємство.

Нагадаємо, з 8 листопада в Україні набрав чинності наказ МОЗ про відсторонення від роботи невакцинованих працівників тих професій, для яких щеплення проти коронавірусу є обов'язковими. У Міністерстві охорони здоров'я заявили, що в Україні немає примусової вакцинації, а є обов'язкова. 

Невакциновані особи будуть недопущені до роботи без збереження заробітної плати. Фактично, людину не звільнятимуть, але й можливості заробляти гроші у неї не буде.

Докладніше про обов'язкову вакцинацію в Україні читайте в статті Алли Котляр "Вакцинальна кампанія: як владі завоювати довіру людей".

Про те, чого можна досягти примусом, читайте в статті Оксани Онищенко "Обов'язкова вакцинація вчителів. Три питання, на які немає відповідей".

Які обмеження очікують невакцинованих від COVID-19 громадян в різних країнах - розповідає в статті "Вакцинація та "дискримінація""Олексій Коваль.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі