У господарському суді Києва за півгодини вивчили 4 тисячі сторінок доказів за позовом до «Приватбанку» й ухвалили рішення на користь Коломойського - Слідство.Інфо

Відео
Поділитися
У господарському суді Києва за півгодини вивчили 4 тисячі сторінок доказів за позовом до «Приватбанку»  й ухвалили рішення на користь Коломойського - Слідство.Інфо Рішення українського суду може допомогти Коломйского в суді американському © YES (Yalta European Strategy)
Судді можуть проявляти фантастичну швидкість при розгляді справ, що зачіпають інтереси олігархів.

Менше 40 міну потрібно судді Київського господарського суду Ігорю Баранова для вивчення 4 тисяч сторінок доказів по справі за позовом АТ «Нікопольський завод феросплавів» до державного «Приватбанку». Згідно з протоколом засідання,що є в розпорядженні «Центру протидії корупції», на розгляд доказів пішло всього 37 хвилин, передає «Слідство. Інфо ».

Судове рішення також було винесено в рекордно короткі терміни. На думку експертів і авторів матеріалу, документ знадобився олігарху Ігоря Коломойського для захисту в американському суді.

Судове рішення на 60 тисяч сторінок було опубліковано у день винесення - 22 січня. У ЦПК вважають, що така швидкість свідчить про завчасну підготовку рішення. Адже тільки на друк такого обсягу тексту пішло б не менше п'яти годин.

Завод, що належить Коломойському, подав десятки судових позовів до «Приватбанку» про визнання припиненими зобов'язань за кредитами, виданими підприємству ще до націоналізації банку. Судді Ігор Баранов і Оксана Марченко задовольнили вимогу позивача.

Наприкінці 2019 року «Приватбанк» подав позов до Ігоря Коломойського і його бізнес-партнера Геннадія Боголюбова і пов'язаним з ними компаніям у штаті Делавер не кілька сотень мільйонів доларів.

У держбанку наполягають, що колишні акціонери "Привату" незаконно отримували у банку гроші, які вкладали в свій бізнес і нерухомість у США.

У згаданому позові фігурує і Нікопольський завод - як одне з підприємств, яким видавалися кредити, згодом витрачені на американську нерухомість.

У ЦПК пояснили, що повний текст рішення був необхідний Коломойському не пізніше 22 січня, так як це був останній робочий день перед судовим засіданням у Делавері, де розглядається позов «Приватбанку» до Коломойського і Боголюбова.

У квітні минулого року стало відомо, що Федеральне бюро розслідувань США розслідує можливі фінансові злочини українського олігарха, колишнього власника націоналізованого Приватбанку Ігоря Коломойського. Його і Геннадія Боголюбова в США звинувачують у нанесенні збитків банку та легалізації на території США сотень мільйонів доларів, отриманих незаконним шляхом, змові, незаконному збагаченні.

У своїй статті для ZN.UA Юлія Самаєва зазначила, що  Ірина Венедіктова місяцями блокує вручення підозр у справі про виведення грошей із “Приватбанку” його колишніми власниками. Цього часу було достатньо, щоб юристи Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова перейшли в наступ та розпочали судитися зі США, обвинувативши їх в експропріації інвестицій громадян України в американську комерційну нерухомість.

Детальніше читайте в тексті Юлії Самаєвої "Інвестняня для Коломойського".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі