Майже всі дорослі громадяни України (93%) володіють цифровими навичками загалом – отримують онлайн–послуги, сплачують комуналку, дивляться освітні серіали й донатять. Про це розповів віцепрем'єр–міністр із інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.
За його словами, нові знання і вміння дають змогу працювати з будь-якого куточку світу, комфортно отримувати державні сервіси у кілька кліків, безпечно користуватися соцмережами, навчатися та масштабувати свій бізнес. За чотири роки збільшилась частка людей, котрі мають базові та просунуті цифрові навички. У 2019 році таких людей було 47%, а зараз – 60%. Михайло Федоров сказав, що 85% опитаних визнали, що люди з вищим рівнем цифрових навичок мають більше можливостей у сфері кар'єрного зростання.
"До речі, нагадую, у нас є платформа Дія.Освіта, яка допомагає підвищити рівень цифрової грамотності", – нагадав віцепрем'єр.
Раніше ми писали про те, що українці, які купили військові облігації з використанням застосунку "Дія", отримали вже понад 44,8 млн грн прибутку.
За інформацією міністра фінансів Сергія Марченка, у проєкті Національної стратегії доходів на 2024–2030 роки, що мав бути переданий на розгляд уряду, передбачено суттєве зміцнення дохідної частини бюджету та оновлення Державної податкової служби (ДПС) і Державної митної служби за європейськими стандартами. Стратегія включатиме діджиталізацію процесів. Більше інформації про це та про вдосконаленні майнового оподаткування читайте в статті Тетяни Кощук "Діджиталізація адміністрування податку на майно – крок до посилення фінансової спроможності громад" на сайті ZN.UA.