Тренд на глобалізацію завершився: світова торгівля скоротилася максимально за два роки

Поділитися
Тренд на глобалізацію завершився: світова торгівля скоротилася максимально за два роки © depositphotos/3DDock
Криза в Китаї негативно впливає на світову торгівлю.  

Обсяги світової торгівлі в липні впали на максимальні за два роки 3,2% у річному вираженні. Про це йдеться в дослідженні World Trade Monitor Бюро економічного аналізу міністерства економіки та кліматичної політики Нідерландів, інформує Інтерфакс-Україна.

Уточнюється, що падіння обороту прискорилося порівняно з 2,4% у червні. Водночас у Capital Economics допускають досягнення обсягами торгівлі дна через кілька місяців.

Порівняно з червнем обсяги транскордонної торгівлі скоротилися на 0,6% позаминулого місяця, чому багато в чому сприяла динаміка показників Китаю (імпорт: -5,2%, експорт: -2,9%).

Повідомлялось, що міністри сільського господарства Словаччини та України домовилися створити систему ліцензування торгівлі зерном, що дозволить скасувати заборону на імпорт чотирьох українських товарів до Словаччини.  

Нагадаємо, 15 вересня Європейська комісія вирішила не продовжувати обмеження щодо ввезення сільськогосподарської продукції з України на територію п’яти держав ЄС. Однак уряди трьох країн, Польщі, Словаччини та Угорщини, оголосили, що в односторонньому порядку продовжать заборону на імпорт з України низки продовольчих товарів.

Європейська комісія закликала Польщу, Угорщину та Словаччину до конструктивних переговорів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі