Титан – матеріал майбутнього технологічного прогресу

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
Україна володіє 20% світових запасів титану і має розвинену індустрію переробки цієї сировини. 

Зміни в регулюванні світової торгівлі могли б стимулювати заміну застарілих матеріалів - новітніми у світовому виробництві.

Титан – легкий, міцний, стійкий до корозії та на 45% легший за сталь, що без сумніву робить його основою майбутнього технологічного прогресу. Але світове виробництво має «усталені звички»: видобувати залізну руду, будувати зі сталі кораблі та різати їх на брухт через роки використання замість того, щоб роками користуватися корпусом механізму і тільки іноді покращувати в ньому рухоме внутрішнє обладнання.

«Ми бачимо масштабні переваги використання цього все більш доступного матеріалу. Його застосування в різних індустріях, комерційне та побутове, в наступні роки дасть величезну кількість економічних переваг, порівнянних за масштабом з відкриттям вітряної або сонячної енергетики», - пише у своїй колонці для ZN.UA Андрій Бродський, який багато років працює у титановій галузі.

На його переконання, щоб не гальмувати процес застосування нових технологій потрібні глобальні зусилля, можливо під егідою міжнародних агентств, таких як ООН і СОТ. Ці організації можуть прискорити перехід до передових технологій. Зміни в регулюванні світової торгівлі могли б допомогти стимулювати заміну старих матеріалів і виробничих процесів на нові.

Про те, які переваги розвиток титанової галузі дасть Україні, яка володіє 20% світових запасів титану, читайте в колонці «Навчитися давати життя новим хвилям прогресу» на ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі