Суди поновлять розгляд ще трьох справ за позовами заводів Коломойського проти «Приватбанку»

Поділитися
Це може мати певний вплив на розгляд справи в США. 

Північний апеляційний господарський суд 10 та 11 грудня повернеться до розгляду призупинених справ за позовами пов'язаних з Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим Нікопольського та Запорізького заводів феросплавів проти «Приватбанку».

У цих справах, як і в аналогічних за позовами НЗФ, опоненти банку намагаються  довести начебто цільове використання багатомільйонних кредитів, які понад 10 років тому через схеми були виведені на кіпрські рахунки Коломойського та Боголюбова, а згодом у США.

Після націоналізації у 2016 році «Приватбанк» розпочав судовий процес із колишніми власниками у США. Банк вимагає відшкодування збитків у розмірі  понад 650 мільйонів доларів плюс відсотки.

Коли справу за позовом «Приватбанку» почав розглядати американський суд, НЗФ та інші заводи Коломойського, подали близько 200 майже однакових позовів в Україні, які згодом були об’єднані у 14 проваджень, з яких до цього моменту розглядалося лише два. Зараз суди поновлюють розгляд ще трьох справ.

Адвокати «Приватбанку» припускають, що НЗФ та інші заводи Коломойського намагаються пожвавити розгляд цих справ для того, щоб подати всі можливі рішення для свого захисту  у США та в інших юрисдикціях, де розглядаються справи про відмивання грошей.

Судове засідання відбудеться 10 грудня у Північному апеляційному господарському суді в Києві.

Про те, як Ігор Коломойський та Геннадій Боголюбов впевнено збільшують свої шанси уникнути відповідальності за ймовірно найбільше фінансове шахрайство в історії читайте вранці 10 грудня на ZN.UA у матеріалі Юлії Самаєвої «Як «справа Приватбанку» перетворюється на «справу Укрнафти», а Коломойський і Боголюбов – на жертв політичних переслідувань».

Нагадаємо, що 26 листопада Касаційний господарський суд Верховного Суду остаточно поставив крапку та підтвердив неможливість повернення державного «Приватбанку» його колишнім власникам. Розгляд цієї справи в судах різних інстанцій тривав майже пʼять років.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі