Стратегія розвитку фінсектора містить основні планові показники до 2025 року – НБУ

Поділитися
Стратегія розвитку фінсектора містить основні планові показники до 2025 року – НБУ © Нацбанк України / Flickr
Згідно Стратегії, через 5 років частка тіньової економіки повинна знизитися до 20% від ВВП, держборг – до 40% від ВВП.

Стратегія розвитку фінансового сектору України до 2025 року, яку затвердили фінрегулятори, містить майже 300 кроків і завдань, серед яких, зокрема, зниження частки тіньової економіки до мінімум 20% від ВВП. Про це повідомляє прес-служба НБУ на сторінці в Facebook.

Серед головних показників, які регулятори планують досягти до 2025 року: зниження частки тіньової економіки до мінімум 20% від ВВП, зараз - 30%; зниження частки державного боргу до мінімум 40% від ВВП, зараз - близько 50%; підвищення частки кредитування до менш 22% від ВВП, сьогодні - 16,5%; зниження частки кредитів, які не виплачуються, до 10%, сьогодні - 53%; зниження частки доларових депозитів до мінімум 30%, зараз - більше 40%; зниження частки держави в банківській системі до мінімум 25%, сьогодні - 60%; підвищення довіри громадян до фінансової системи до 60%, зараз - 10%; зниження частки готівкових грошей в економіці до 7,5% від ВВП, зараз - 9,2%.

"Виконання кроків стратегії і досягнення певних показників створить умови для ефективної роботи бізнесу і підвищення добробуту громадян. Адже це є основним завданням фінансового сектора і регуляторів", - заявили в НБУ.

Нагадаємо, що з повним текстом Стратегії можна ознайомитися на сайті НБУ.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі