За його словами, у ній існує значна небезпека спричинення великих збитків державі через те, що акціонери банку досі не виконали власні зобов'язання та не перекрили "мертвий, фіктивний" кредитний портфель.
"Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов – два акціонери, які брали на себе ці письмові зобов'язання. Зобов'язані були все це зробити до 1 липня і не зробили. Я думаю, зараз буде дуже вирішальна стадія цієї справи у вересні місяці, коли сторона захисту буде подавати позови на НАБУ. Тобто, по цій справі, я думаю, буде найбільше протистояння", - зазначив Ситник в інтрев'ю "Радіо Свобода".
Голова антикорупційного відомства також розповів про те, що НАБУ займається великою кількістю справ, пов'язаних з Національним банком України.
"По НБУ є достатньо велика кількість справ. Це справи, пов'язані з рефінансуванням. Це справи, пов'язані з ліквідацією банків і в подальшому виведенням коштів з цих банків в офшорні зони через австрійські банки. Це справи по "Діамантбанку", по "ПриватБанку", це одна з останніх справ, яка стосується як великих банків, так і НБУ, оскільки на предмет причетності до цих злочинів перевіряються і працівники НБУ. Тому справ достатньо багато. Вони об'ємні. І розслідування по них поки триває", - додав Артем Ситник.
Раніше повідомлялося про те, що у грудні 2016 року уряд за пропозицією Національного банку України та акціонерів "Приватбанку", найбільшими з яких на той момент були Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, прийняв рішення про націоналізацію цієї найбільшої на українському ринку фінустанови. Держава отримала 100% в його капіталі, а "ПриватБанк" був докапіталізований на суму 116,8 млрд грн.
Детальніше про проблеми аудиту фінансового стану "Приватбанку" читайте у статті Юрія Сколотяного та Юлії Самаєвої "Зведення рахунків" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".