Основними покупцями українського озброення стали Королівство Саудівська Аравія та Ірак. Обсяг підписаних цими країнами контрактів у 2011 – 2015 році склав близько 1 млрд доларів, отмеченно у звітній презентації держконцерну "Укроборонпром" за 2 останніх роки роботи, повідомляє УНІАН.
Також великими покупцями української зброї є Китай, Індія, Казахстан, Азербайджан, Пакистан, Алжир, Єгипет, Ефіопія, Ангола і Нігерія.
З початку 2016 року обсяг підписаних "Укроборонпромом" експортних контрактів на продукцію військового призначення вже склав 1,5 млрд доларів.
У той же час, не всі роботи "Укроборонпрому" для української армії виконуються належним чином. Як повідомлялося, за ініціативою військової прокуратури з ДП "Львівський бронетанковий завод" (входить в структуру концерну) до державного бюджету України стягнуто 13,7 млн гривень. У 2015 році між Міністерством оборони і заводом були укладені договори про надання послуг з технічного обслуговування та капітального ремонту автотранспортних засобів. Ці послуги в установлений термін не були виконані.
Рік назад Дмитро Менделєєв у статті для ZN.UA писав, що "Укроборонпром" зриває виконання оборонного замовлення. Автор зазначив, що мільярди чистого доходу і сотні мільйонів чистого прибутку, оголошені головою "Укроборонпрому" Романовим як досягнення, меркнуть у порівнянні з недоотриманими Збройними силами кількістю озброєнь і бойової техніки. В цілому сума недопоставки озброєнь і військової техніки вітчизняного виробництва підприємствами концерну "Укроборонпром" тоді склала майже 600 млн грн.