Санкції в дії: Литва зупинила транзит нафтопродуктів "Лукойла" до російського Калінінграда

Поділитися
Санкції в дії: Литва зупинила транзит нафтопродуктів © Getty Images
Литовська залізниця пояснила свої дії санкціями.

Литовська залізниця (LTG) днями - 21 листопада - зупинила транзит із Росії в російський Калінінград нафтопродуктів. Причина - запровадження санкційного режиму щодо російської компанії "Лукойл" і пов'язаних із нею фірм. Про це повідомляє пресслужба LTG.

Нагадаємо, санкції на компанію в різний час були запроваджені ООН, ЄС, США та Великою Британією.

"З 21 листопада не здійснюватимемо перевезень, у яких транспортний ланцюг включає "ЛУКойл" і пов'язані з ним компанії, що перебувають під санкціями США та Великої Британії", - наголосили в LTG.

У компанії зазначили, що з 31 жовтня жодних нових заявок на транзит вантажів від "Лукойла" або "Роснефти" не було схвалено.

"Компанії групи LTG відповідально дотримуються вимог литовського та європейського законодавства щодо застосування санкцій, забезпечують контроль санкцій, впровадження обмежувальних заходів у своїй сфері діяльності", - наголосили в LTG.

Нагадаємо, 22 жовтня Управління з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США оголосило про введення санкцій проти великих російських нафтових компаній і закликало Москву негайно погодитися на припинення вогню.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі