Розенко звинуватив главу місії МВФ в Україні у непрофесіоналізмі за його думку про пенсійну систему України

18 квiтня, 2017, 13:10 Роздрукувати
Відправити
Відправити

Голова місії МВФ в Україні вважає запровадження в Україні накопичувальної пенсійної системи передчасним.

Розенко звинуватив главу місії МВФ в Україні у непрофесіоналізмі за його думку про пенсійну систему України
Віце-прем'єр Розенко поставив під сумнів професійні якості глави місії МВФ в Україні © sputniknews.com

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко розкритикував статтю голови місії МВФ в Україні Рона ван Родена про пенсійну систему України, опубліковану "Економічною правдою", звинувативши його в "жахливому непрофесіоналізмі".

Так, у своїй статті ван Роден вказує, що основна структура пенсійної системи України з радянських часів не змінилася, а запровадження в Україні накопичувальної пенсійної системи було б передчасним кроком.

"Введення так званої накопичувальної пенсійної системи (другий рівень) на додаток до чинної системи, на чому дехто наполягає, не матиме особливого сенсу без попереднього виправлення недоліків чинної системи. Введення накопичувальної системи було б передчасним, враховуючи нинішній рівень розвитку фінансових ринків і нормативно-правову базу в Україні.", – написав він у своїй статті для "Економічної правди"

В той же час, ЕП повідомляє, що коментуючи публікацію в Facebook, Павло Розенко піддав сумніву професійні якості ван Родена, вказавши, що той не розуміє, як працює пенсійна система України.

Економічна правда

"Після слів "експерта", що "основна структура пенсійної системи не змінилася з радянських часів", пропало усіляке бажання читати усю цю маячню до кінця...", - написав віце-прем'єр.

"Ну а сентенції на тему запровадження другого рівня – взагалі "no comment". Людина просто не розуміє, що це таке і як воно все працює... Жахливий непрофесіоналізм!!!", - уклав він.

нагадаємо, міністр соціальної політики України Андрій Рева в інтерв'ю DT.UA заявив, що в ході реалізації пенсійної реформи уряд не повинен допустити зростання дефіциту пенсійного фонду України вище нинішньої позначки 140 млрд грн. За його словами, законопроект про пенсійну реформу повинен бути представлений у Раді до 16 травня.

Related video

Детальніше про накопичувальну пенсійну систему та перспективи її запровадження в Україні читайте у статті Юрія Солов'я "Накопичувальна пенсійна система - ключова соціально-економічна реформа" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: Економічна правда / Підготував/ла : Дмитрий Захаров
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter або Відправити помилку
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Текст содержит недопустимые символы
ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ
Осталось символов: 2000
Отправить комментарий
Последний Первый Популярный Всего комментариев: 0
Показать больше комментариев
Пожалуйста выберите один или несколько пунктов (до 3 шт.) которые по Вашему мнению определяет этот коментарий.
Пожалуйста выберите один или больше пунктов
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Отмена Отправить жалобу ОК