Росія у листопаді недоотримала майже $1.5 млрд доходів від нафти і газу

Поділитися
Доходи Росії від нафти і газу впали за місяць на понад 30%.

Російський бюджет у листопаді недоотримав 90.2 млрд рублів (майже $1.5 млрд) нафтогазових доходів у порівнянні з очікуваннями Міністерства фінансів, передає Forbes.

У листопаді Росія отримала загалом 866,4 млрд рублів нафтогазових доходів. Це на 32% менше, ніж було у жовтні (1281,7 млрд рублів). У жовтні обсяг надходжень від продажу енергоресурсів був найбільшим як мінімум із січня 2021 року.

Обсяг додаткових нафтогазових доходів у листопаді обвалився майже вчетверо щодо жовтня: 108,9 млрд рублів проти 435,1 млрд рублів. У жовтні бюджет недоотримав лише 7,5 млрд рублів нафтогазових доходів щодо рівня очікувань.

У грудні російський Мінфін прогнозує приплив додаткових нафтогазових доходів федерального бюджету у розмірі 176.1 млрд рублів - у зв'язку з тим, що нафта на ринку дорожча, ніж було закладено у базовий рівень. Таким чином, сукупний за два місяці обсяг коштів додаткових нафтогазових доходів складе, за прогнозом, 85.9 млрд рублів.

2022 року в Росії тимчасово призупинили бюджетне правило, яке регулювало використання додаткових доходів держбюджету від продажу нафти та газу, тому покупок іноземної валюти та золота за рахунок цих грошей не буде.

5 грудня набуло чинності ембарго Європейського союзу на морський імпорт нафти з Росії, а також узгоджене країнами ЄС та G7 обмеження граничної ціни на російську нафту при постачанні до третіх країн: $60 за барель.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі