Робота в Польщі: як швидко українці знаходять роботу та скільки роботодавці шукають працівника

Інфографіка
Поділитися
Робота в Польщі: як швидко українці знаходять роботу та скільки роботодавці шукають працівника © pixabay.com
Понад 40% українців одразу знаходять роботу у Польщі.

Близько 41% відсоток працевлаштованих українців в Польщі знаходять роботу протягом першого тижня після приїзду. Про це свідчать результати опитування, яке провів Аналітичний центр міжнародної агенції із працевлаштування Gremi Personal.

При цьому 26% опитаних говорять, що на пошук роботи витратили близько двох тижнів. 25% респондентів знайшли роботу протягом місяця. 6% зізнаються, що довелося шукати працевлаштування понад два місяці та 2% зазначили, що цей процес тривав понад три місяці.

Також було опитано роботодавців та керівників відносно того, скільки часу вони шукають у свої команди працівників, а саме спеціалістів середньої та високої кваліфікації.

Опитали близько 50 керівників з різних департаментів. Виявилося, що 50%, щоб знайти фахівця, шукають працівників від двох до трьох місяців. 33% кажуть, що цей процес займає від місяця до двох. А 17% керівників кажуть, що зазвичай шукають спеціаліста понад три місяці.

З них 43% керівників проводить 5 – 7 співбесід, аби відібрати серед кандидатів потрібного фахівця. 34% опитаних кажуть, що співбесідують 3 – 5 робітників, 23% відповідають, що їм зазвичай достатньо 1 – 2 співбесіди.

“Ці цифри розвінчують міф щодо труднощів з пошуком місця роботи. Як бачимо, що знайти працівника подекуди складніше, ніж знайти роботу. Чим вища кваліфікація, тим довше триває пошук спеціаліста. Бізнес у Польщі конкурує не тільки за українців на низькокваліфіковані роботи, а й готовий наймати спеціалістів, що мають високі професійні навички. Однак бар’єром в отриманні гарної посади здебільшого є мовне питання” – каже Анна Джоболда, директорка департаменту рекрутації Gremi Personal.

Протягом минулого року за допомогою агенції знайшли роботу 11339  українців.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі