Радники кредиторів Нафтогазу відмовляють їх від реструктуризації НАКівського боргу

Поділитися
Радники кредиторів Нафтогазу відмовляють їх від реструктуризації НАКівського боргу
Кажуть,  що компанія прибуткова.

Кредиторів української державної енергетичної компанії «Нафтогаз» закликали відхилити запит компанії на дворічне заморожування виплат боргу. «Нафтогаз» зробив таку пропозицію в понеділок, заявивши, що через вторгнення Росії в країну у нього не вистачає готівки, оскільки клієнти не можуть оплачувати свої рахунки.

Як пише Reuters, під час розмови, організованої лондонською юридичною компанією Dechert, призначеною кредиторами, консультанти сказали, що не думають, що компанія зіткнеться з негайною грошовою кризою, і що вона розглядається як прибуткове підприємство.

Як наслідок вони вимагатимуть повного погашення однієї з облігацій компанії, яка має бути виплачена наступного тижня, разом із додатковим «купонним» відсотком за іншою облігацією, яка діє до 2024 року.

Радники кредиторів також заявили, що на даний момент власники облігацій не формують керівний комітет - основну групу кредиторів, яка керує переглядом боргів.

Вони додали, що будуть готові переглянути це питання ще раз, якщо ситуація в країні не покращиться до моменту погашення наступних великих облігацій у 2024 році.

НАК "Нафтогаз" звернувся до своїх міжнародних кредиторів з проханням відкласти платежі за її боргом розміром 335 мільйонів доларів, які він має сплатити 19 липня, до 2024 року

Запит компанії в понеділок застав багатьох кредиторів зненацька. Це також підвищило побоювання, що уряд України може спробувати зробити щось подібне перед виплатою державних облігацій на суму близько 1 мільярда доларів США, яка має виплачуватися у вересні.

У лютому 2022 року в "Нафтогазі" розповіли, що екс-глава "Нафтогазу" Андрій Коболєв забрав собі більшу частину премії за перемогу над російським Газпромом у Стокгольмському арбітражі у розмірі 599,6 млн. грн., незважаючи на те, що навіть не керував цим напрямком.

Крім того, як писала для ZN.UA Алла Єрьоменко у матеріалі "Вигода "Нафтогазу" не тотожна вигоді України", у травні 2022 року було оприлюднено річний звіт компанії, з якого стало відомо й про інші вельми привабливі умови оплати праці управлінців компанії.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі