Проект держбюджету-2020 передбачає 6 млрд грн від приватизації

Поділитися
Проект держбюджету-2020 передбачає 6 млрд грн від приватизації © Андрій Товстиженко, DT.UA
План доходів від "великої" приватизації збільшено на 1 млрд грн.

Проект держбюджету-2020,, який підготував Кабінетом міністрів до другого читання, передбачає 6 млрд грн доходів від "великої" приватизації і стільки ж від "малої". Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Драйвером нашого розвитку і мала, і велика приватизація... Ми розраховуємо також, що парламент підтримає законопроект про легалізацію азартних ігор", - пояснив Гончарук, представляючи документ.

Проект держбюджету також передбачає 7,5 млрд грн на Державний фонд регіонального розвитку.

Попередній варіант проекту держбюджету передбачав 5 млрд грн доходів від великої приватизації проти 17 млрд грн в державному бюджеті на 2019-й.

Раніше Верховна Рада України ухвалила у першому читанні проект закону про державний бюджет на 2020 рік. За відповідний законопроект №2000 на засіданні 18 жовтня проголосували 255 депутатів.

У бюджеті передбачено зростання мінімальної зарплати до 4723 гривень на місяць, доходи бюджету очікуються в 1 трильйон 79 мільярдів гривень. Витрати - 1,17 трильйона гривень, дефіцит бюджету - 2,09% від ВВП. Курс долару у бюджетіне закладений, але у макропрогнозі уряду він встановлений на рівні 28,2 гривні за долар.

Детальніше про "підводні камені" нового бюджету читайте в статті Тетяни Богдан "Дежавю державного бюджету-2020" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі