Приватбанк звернувся до НАБУ із заявою на суддю Вовка у справі офшорів братів Суркісів

Поділитися
Приватбанк звернувся до НАБУ із заявою на суддю Вовка у справі офшорів братів Суркісів
У банку вважають, що суддя Сергій Вовк зробив кримінальний злочин.

Приватбанк в середу, 12 серпня, звернувся до НАБУ із заявою про вчинення суддею Сергієм Вовком кримінального злочину. У банку стверджують, що визначення судді у справі офшорних компаній братів Суркісів здійснювалося з порушенням встановленого порядку. Про це повідомляє прес-служба банку.

"12 серпня 2020 року Приватбанк звернувся в Національне антикорупційне бюро України із заявою про вчинення кримінального злочину відносно судді Печерського районного суду м.Києва Вовка С.В. В поданій заяві банк стверджує, що визначення судді для розгляду заяви по справі № 757/7499 / 17 за позовом шести компаній-нерезидентів, пов'язаних з сім'єю Суркісів, здійснювалося з порушенням встановленого порядку визначення судді ", - йдеться в повідомленні.

У заяві банку, зокрема, зазначається, що суддя Сергій Вовк в порушення вимог законодавства, зловживаючи службовим становищем, прийняв до розгляду заяви позивачів.

"У банку вважають, що зазначені дії грубо порушують право на повноважний суд, ставлять під сумнів справедливість і незалежність суду і підривають авторитет і престиж судової влади в суспільстві. В діях судді Печерського районного суду м.Києва Вовка С.В. вбачаються ознаки кримінальних злочинів , а саме: зловживання владою і втручання в роботу автоматизованої системи документообігу суду ", - додали в банку.

Нагадаємо, що Приватбанк 10 серпня звернувся до Печерського районного суду міста Києва із заявою про відвід судді Вовка С.В. від розгляду справи №757 / 7499/17 за позовом шести компаній-нерезидентів, пов'язаних з сім'єю Суркісів, про зобов'язання банку повернути $ 350 млн.

Раніше Велика палата Верховного суду частково задовольнила касаційну скаргу Нацбанку, Кабміну і Приватбанку, скасувавши рішення судів нижчих інстанцій за позовом сім'ї Суркісів про скасування рішень НБУ про визнання їх пов'язаними з Приватбанком особами та визнання недійсними договорів обміну їх коштів в банку на суму понад 1 млрд грн на акції банку (bail-in), пізніше викуплені державою за 1 грн.

Як писало ZN.UA, є мільйон причин, чому Приватбанк не можна повертати колишнім власникам, але головна одна - це буде визнання повної неспроможності української держави і чинної влади. Детальніше читайте в статті Юлії Самаєвої "Великий куш у Верховному суді".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі