Приватбанк стягнув заборгованість з «Фортуни» Коломойського меблями і посудом

Поділитися
Приватбанк стягнув заборгованість з «Фортуни» Коломойського меблями і посудом
Суд оцінив заставне майно в 2,9 млн. грн.

Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Приватбанку про продаж заставного майна, яке фірма «Фортуна» (Дніпро) надала в якості застави під кредитні зобов'язання «Західній автомобільній компанії» (Чернівці). Рішення суду опубліковано в єдиному реєстрі судових рішень.

Вартість заставного майна суд оцінив у 2,9 млн грн. Заставне майно включає в себе пральні та посудомийні машини, ложки, щипці для льоду, пивні келихи, блюдця, і інше кухонне начиння, а також предмети домашнього інтер'єру: дивани, жалюзі, сміттєві корзини і т.д.

У грудні 2017 року госпсуд Чернівецької області задовольнив позов Приватбанку про стягнення заборгованості за кредитним договором з «Західної автомобільної компанії» на суму 1,28 млрд грн. З цієї суми банку вже вдалося повернути 35,3 млн грн.

У держреєстрі підприємств засновниками «Західної автомобільної компанії» вказані фірми: «Коллацо», «Фінансовий капітал», «Елара», яких пов'язують з Ігорем Коломойським, пише видання finbalance.

За оцінками Приватбанку, обсяг кредитної заборгованості підприємств, пов'язаних з його екс-власниками, становить 216 млрд грн. На кінець грудня 2019 року з цієї суми було погашено 8,2 млрд грн, додає видання.

Нагадаємо, що Високий суд Англії та Уельсу призначив слухання по суті позову державного Приватбанку до екс-акціонерів банку Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на $3 млрд на 1 березня 2022 року.

15 червня 2020 року Нацбанк відкликав кілька мільярдних позовів до компаній Коломойського після того, як 5 червня Велика палата Верховного суду частково задовольнила касаційну скаргу Нацбанку, Кабміну і Приватбанку, скасувавши рішення судів нижчих інстанцій за позовом сім'ї Суркісів про скасування рішень НБУ про визнання їх пов'язаними з Приватбанком особами та визнання недійсними договорів обміну їх коштів в банку на суму понад 1 млрд грн на акції банку (bail-in), пізніше викуплені державою за 1 грн.

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі