"Термін дії стратегії - з 2018 року і до самої приватизації банку. Ми вже маємо конкретні цілі на кінець 2018 року, на кінець 2019 року і далі", - сказав він.
Приватизація запланована на останній етап реалізації стратегії.
"Як тільки ринок буде готовий і на банк буде попит. Стратегія вимагає, щоб ми завершили спрямовані на приватизацію зусилля до 2021 року", - заявив Акчакоча.
18 липня 2017 року наглядова рада "Приватбанку" вибрала McKinsey&Company для розробки стратегії ПАТ КБ "Приватбанк".
"Важливо розуміти, що стратегія розроблялася McKinsey&Company спільно з "Приватбанком". Лише після того, як ми отримаємо підтвердження по стратегії від власника (Міністерства фінансів), ми зможемо надати інструкції банку, щоб він починав працювати відповідно до них", - заявив Акчакоча.
На його думку, реформувати бізнес-модель такої великої установи - це "справжній виклик".
Вибір компанії McKinsey був умовою продовження співпраці МВФ з Україною.
"Це була вимога МВФ, щоб стратегію готувала незалежна висококваліфікована компанія. Для деяких проектів важливо, щоб вони були розроблені незалежними компаніями, які спеціалізуються саме на цьому. Тоді підготовлена ідея краще сприймається, її простіше втілити", - підкреслив він.
Повідомлялося, що результати розслідування компанії Kroll підтвердили, що ПАТ "Приватбанк" було об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій мінімум протягом 10 років до націоналізації, що призвело до нанесення банку збитків щонайменше в розмірі 5,5 млрд доларів.
Нагадаємо, що 21 грудня 2016 року "Приватбанк" перейшов у державну власність. Держава отримала 100% в його капіталі, фінустанова була докапіталізувати на суму 116,8 млрд грн.