Понад дві третини українців відчули негативний вплив COVID-19 на сімейний бюджет – опитування ЮНІСЕФ

Поділитися
Понад дві третини українців відчули негативний вплив COVID-19 на сімейний бюджет – опитування ЮНІСЕФ
Найбільше постраждали мешканці сіл та невеликих міст

Економічні наслідки епідемії нового коронавірусу відчули на собі 69% українців, йдеться у результатах опитування, проведеного на замовлення Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Майже третина респондентів опитування, яке є в розпорядженні ZN.UA, втратили роботу. Більша частина були змушені витрачати заощадження та економили на харчах. Найбільше постраждали мешканці сіл та невеликих міст, робітники промисловості, домогосподарства з дуже низьким рівнем добробуту та родини, в яких є безробітні.

За час карантину в Україні необхідною умовою для повноцінного навчання і роботи усіх членів родини був доступ до інтернету та комп’ютера. Так 16% українців відчували нестачу гаджетів, а 73% щодня користувались інтернетом.

Найменше забезпечені гаджетами мешканці сіл та селищ міського типу, а послугами інтернету найменше користувались на заході України.

На думку українців, під час економічної кризи держава спершу має допомагати матеріально людям з інвалідністю, пенсіонерам та сім’ям з дітьми до шести років. Українці вважатимуть, що життя після карантину налагоджується, якщо побачать підвищення прожиткового мінімуму, зарплат та пенсій.

Дослідження проводилось в рамках всеукраїнського опитування «Думки і погляди населення України» (Омнібус) у травні-червні 2020 року. Загалом в рамках дослідження було проведено 2000 інтерв’ю.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі