Податкові перешкоди залишаються суттєвими для розвитку малого та середнього бізнесу

Інфографіка
Поділитися
Податкові перешкоди залишаються суттєвими для розвитку малого та середнього бізнесу Бізнес чекає реформи ДФС © autokredit777
Хоча кількість податкових перевірок скоротилася вдвічі з-за змін законодавства.

Податкові перешкоди залишаються суттєвими для розвитку малого та середнього бізнесу, йдеться у "Квартальному моніторингу перешкод у розвитку МСП", який підготовлено "Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій", що є у наявності DT.UA.

"У другому кварталі високий тягар податкового адміністрування та високі податки стали більшою проблемою для малих підприємств, але меншою для середніх. З огляду на це оголошена урядом реформа ДФС стає дуже важливою для стимулювання розвитку бізнесу. Багато питань щодо митниці та створення Фінансової служби розслідування надалі гаряче дискутуються різними зацікавленими особами", - йдеться у моніторингу.

Відносно податкових перевірок, то у другому кварталі 2017 року ДФС здійснила 4395 перевірок МСП, що майже вдвічі менше, ніж у такий період минулого року. "Це, імовірно, пов'язано із не зовсім зрозумілим статусом Податкової міліції та змінами законодавства щодо податкових перевірок", - зазначається в документі.

Стосовно кримінальних проваджень, то кількість порушених у другому кварталі кримінальних проваджень щодо суб'єктів усіх розмірів становила 1319. "Це на 23% менше за такий період минулого року", - говориться у моніторингу.

"На 1 липня 2017 року на розгляді в судах було 43,1 тис. справ за позовами платників податків до територіальних органів ДФС. Кількість виграних платниками податків справ у другому кварталі становила 1200 на суму 3,7 млрд грн. Кількість справ за позовами органів ДФС до платників податків становила 20300. Протягом другого кварталу на користь ДФС вирішено 1800 справ на суму 2,2 млрд грн", - констатують експерти ІЕД.

Раніше повідомлялось, що 60 експертів Податкового Комітету Європейскої Бізнес Асоціації оцінили податкову систему України на 2,58 бали з 5 можливих.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі