Під час карантину вкладникам банків-банкрутів виплатили 12 мільйонів гривень

Поділитися
Під час карантину вкладникам банків-банкрутів виплатили 12 мільйонів гривень Найбільше вкладів отримали кияни © Портал Акцент
Виплати під час карантину не зупиняли.

Всього в період карантину з 18 березня по 6 квітня 2020 року Фонд гарантування вкладів фізосіб виплатив гарантоване відшкодування на суму 12 млн грн. Про це йдеться в повідомленні Фонду гарантування вкладів фізосіб.

У березні, а саме з 18 березня 2020 по 31 березня 2020 року, вкладники отримали сукупно 9,3 млн грн, що становить 38% від суми виплат гарантованого відшкодування за березень (24,4 млн грн). У квітні вкладники отримали кошти на загальну суму 2,7 млн грн станом на 6 квітня 2020 року.

"Фонд гарантування під час карантину працює в звичайному режимі, але дистанційно. Введення карантину в Україні не заважає здійснювати гарантоване відшкодування коштів вкладникам за допомогою автоматизованої системи виплат. Вкладники можуть звертатися до банків-агентів Фонду та отримувати гарантовані суми", - зазначила заступник директора-розпорядника Фонду Наталія Рудуха.

За кількістю здійснених виплат вкладникам неплатоспроможних банків з початку карантину лідирує Київ - 23%. Друге місце за цим показником поділяють Донецька і Харківська області - по 11% у кожній, на третьому місці Львівська область - 9%. На Дніпропетровську область припадає 7% виплат, Херсонську - 6%, Одеську і Київську - по 5%, Рівненську, Миколаївську та Луганську - по 4%, Тернопільську та Полтавську - по 2%, Чернівецьку, Черкаську, Сумську, Кіровоградську та Вінницьку - по 1%.

Фонд гарантування вкладів при загальнонаціональному карантині продовжує виконувати всі покладені на нього законом функції. Для отримання гарантованого відшкодування коштів за вкладами у банках, що ліквідуються, вкладник повинен звернутися в один із 11 банків-агентів Фонду.

Як повідомлялося, в березні і квітні ряд банків підвищили ставки на депозити, щоб уникнути відтоку клієнтів.

Можна взяти споживчу позику або "гроші до зарплати", але шанси отримати кошти різко знижуються, якщо вам знадобиться щось більше, ніж праска в розстрочку, наприклад кредит на нове обладнання або закупівлю сировини. Читайте докладніше про те, чому в Україні не розвивається кредитування в статті Василя Фурмана "Міфи і реальність кредитування в Україні".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі