Минулої ночі один з найстаріших європейських авіаперевізників, угорська компанія «Малєв», виступила з драматичною заявою, в якій визнала, що компанія більше не може працювати через величезні борги. Частина літаків «Малєва» виявилися в «полоні» за межами Угорщини.
Найбільший національний авіаперевізник Угорщини «Малєв» призупинив свою діяльність і фактично визнав, що готовий оголосити себе банкрутом. Ситуація ускладнюється тим, що частина літаків «Малєва» не отримала дозволу повернутися в Угорщину з інших країн через величезні борги з боку перевізника.
Так, наприклад, один з літаків компанії залишився минулої ночі у міжнародному аеропорту Тель-Авіва, після того, як компанія не змогла погасити борг у розмірі понад 100 000 доларів. Аналогічна ситуація склалася із ще кількома бортами компанії. Решта літаків «Малєва» залишилися стояти на землі в аеропорту Будапешта. Всі рейси компанії скасовано.
У повідомленні, поширеному компанією, йдеться, що «Малєв» був змушений зупинити свою діяльність після того, як постачальники і кредитори компанії остаточно втратили до нього довіру і більше не готові співпрацювати з компанією до погашення всіх боргів.
Відразу ж після виходу заяви офіційний сайт компанії було закрито, а на його головній сторінці з'явилося повідомлення угорською мовою про серйозні фінансові проблеми компанії і те, що «Малєв» вимушений припинити свою діяльність.
У київському представництві авіакомпанії «Малєв» виданню ZN.UA підтвердили інформацію, розміщену на офіційному сайті, проте від подальших коментарів відмовилися.
З фінансовими труднощами «Малєв» зіткнувся близько року тому, після того, як був змушений повернути десятки мільйонів доларів державних інвестицій. Будучи фактично національним авіаперевізником «Малєв» спонсорувався державою, проте правила Євросоюзу забороняють державі інвестувати в компанію.
«Малєв Угорські Авіалінії» - флагманська авіакомпанія Угорщини, базується в Міжнародному аеропорту Будапешт Феріхедь. Маршрутна мережа авіакомпанії Малєв охоплює 50 аеропортів у 34 країнах. Компанія займалася авіаперевезеннями з 1956 року. !zn
Читайте також:
Українські авіакомпанії скасовують харчування для пасажирів
Boeing уклав рекордну в історії угоду