Нові макроекономічні показники передані в МВФ

Поділитися
Нові макроекономічні показники передані в МВФ Оновлені макропрогнози передали в МВФ © online.wsj.com
Від Фонду чекають рішення про виділення чергового траншу.

Національний банк України передав уточнені макроекономічні показники бюджету в Міжнародний валютний фонд для прискорення виділення Україні чергового траншу. Про це на брифінгу в Харкові повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає УНІАН.

"Вчора (27 березня) Нацбанк заявив про те, що погодили нові макроекономічні показники. Вони доведені тепер до МВФ. Ми тепер чекаємо, що ці показники будуть прийняті до відома, і відповідне рішення про виділення чергового траншу з'явиться на порядку денному Міжнародного валютного фонду і буде прийнято відповідне рішення", - сказав Рева.

Нагадаємо, 19 березня Рада директорів МВФ перенесла запланований на 20 березня розгляд питання про завершення третього перегляду програми розширеного фінансування України. У МВФ таке рішення пояснили необхідністю уточнення розрахунків щодо економічних наслідків від заходів, що вживаються Україною у відповідь на блокаду, і захоплення українських підприємств на непідконтрольних уряду територіях Донецької та Луганської областей, а також у зв'язку з визнанням російською стороною "документів", виданих на цих територіях.

21 березня Нацбанк оприлюднив свої прогнози економічного розвитку країни на 2017-2018 роки з урахуванням впливу торгової блокадою ОРДЛО. При цьому регулятор погіршив прогноз зростання ВВП в 2017 року з 2,8% до 1,9%.

Раніше повідомлялося, що 4 березня МВФ погодив питання про виділення нового траншу в розмірі одного млрд доларів.

У вересні 2016 року МВФ виділив Україні третій транш – на один млрд доларів. Відповідно до скоригованого графіка фінансування, подальше виділення коштів планується щоквартально за результатами виконання умов МВФ.

У 2015 році Україна отримала лише два транші – п'ять млрд доларів в березні і 1,7 млрд доларів – в серпні 2015 року. Після цього була пауза через невиконання низки умов, політичної кризи і зміни уряду.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі