Через більш ніж холодне ставлення до України з боку німецьких політиків (під час саміту НАТО в Чикаго канцлер Німеччини Ангела Меркель пройшла повз президента Віктора Януковича навіть не зупинившись, щоб привітатися), в Адміністрації президента могли дати негласну вказівку органам влади працювати з німецьким бізнесом «з такою ж холодністю», повідомляють джерела ZN.UA.
Така позиція може бути так само і реакцією на позицію Німеччини в раді директорів ЄБРР (нагадаємо, представник Німеччини Томас Міров поступився своїм кріслом британцеві Сума Чакрабарті), яка у світлі політичного антагонізму ставиться до проектів в Україні дуже стримано. В результаті чого гальмується низка уже попередньо схвалених кредитних проектів (зокрема, з "Укрзалізницею").
Найбільш вразливим для такої реакції української влади виявився найбільший німецький інвестор в Україні - група Commerzbank, яка за оцінками експертів уже вклала в розвиток роздрібного бізнесу банку «Форум», що належить їй в Україні, близько $ 1,7 млрд. Зараз банк знаходиться в стані конфлікту з групою «Континіум», що належить Ігорю Єремєєву - одному з ключових спонсорів «Блоку Литвина». !zn
Читайте також:
«Континіум» наткнувся на борги?
Рейтинг скандальних боржників
Банки домовилися «дружити проти» великих позичальників-боржників
Податківець Януковича має намір відстежувати діяльність ФПГ найбільших українських олігархів
Німецький бізнес вирішили покарати?
Ексклюзив
01 червня, 2012, 15:42
Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
Найбільш вразливим для реакції української влади на ігнорування Ангелою Меркель президента Януковича в Чикаго виявився найбільший німецький інвестор в Україні - група Commerzbank, що володіє в Україні банком "Форум".
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка
Флуд
Порушення дійсного законодвства України
Образа учасників дискусії
Реклама
Розпалювання ворожнечі
Ознаки троллінгу й провокації
Інша причина
Відміна
Надіслати скаргу
ОК