Не має підстав для скасування конкурсу на управління активами “Моршинської” – АРМА

Поділитися
Не має підстав для скасування конкурсу на управління активами “Моршинської” – АРМА © АРМА сайт
В Агентстві вважають, що скасування конкурсу може створити негативний прецедент.

Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) не має законних підстав для оголошення нового конкурсу на управління 100% корпоративних прав ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар” та 100% корправ ПрАТ “Індустріальні та дистрибуційні системи”, які входять до компанії International Distribution Systems Limited. Про це йдеться у листі Агентства.

Зазначається, що АРМА отримало в управління корправа кіпрського підприємства International Distribution Systems Limited у вигляді 100% частки статутного капіталу ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар” на підставі чинної ухвали Шевченківського районного суду м. Києва від 11 листопада 2022 року (провадження № 1-кс/761/13558/2022).

Станом на 21 вересня 2023, судових рішень, які б скасовували арешт вищезазначеного активу, до Агентства не надходило.

В АРМА нагадали, що 8 лютого 2023 року ініціювало проведення відкритого й прозорого конкурсного відбору управителя. Під час запуску конкурсу АРМА забезпечило вільний доступ усіх учасників та вчасно надало інформацію про нього. У результаті 10 суб’єктів господарювання виявили бажання взяти участь у відборі.

"Обраний 10 березня 2023 року переможець конкурсу, ТОВ “Карпатські мінеральні води”, дотримуючись вимог українського законодавства (зокрема, Закону України “Про захист економічної конкуренції”), подав заяву про концентрацію до Антимонопольного комітету України", - вважають в АРМА.

Також в Агентству додали: «Крім того, скасування конкурсу на відбір управителя корправами ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар” та ПрАТ “Індустріальні та дистрибуційні системи” матиме негативний прецедент у контексті менеджменту аналогічними 1064-ма активами, власниками 100% корправ яких є особи, які посягають на територіальну цілісність України та сприяють війні. Окрім “Моршинської”, такими активами є: “Вінницяпобутхім”, Миколаївський глиноземний завод, “Асгард-ком”, “Аерок”, Glusco, Укртатнафта, Майдан Плаза, “Танталіт”, Український медіа холдинг, Українська медійна група, Полтавський турбомеханічний завод та інші підприємства».  

Як писало ZN.UA, чи не з кожної праски експерти різного штибу розказують, що якесь не таке управління «Моршинською» вже мало не завтра поховає компанію, якою повинна пишатися Україна. За всіма цими сподіваннями, як ви розумієте, стоїть банальне бажання захопити управління активом, поки його не конфіскували. Навряд чи це перший і останній випадок. Тож пояснюємо, що до чого. Про це детально читайте в матеріалі "Моршинська" Фрідмана: забрати актив до моменту конфіскації". 

 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі