Нафтогаз намагається відмовити від паперових платіжок хоча б частину з майже 12 мільйонів своїх нових клієнтів

Поділитися
Нафтогаз намагається відмовити від паперових платіжок хоча б частину з майже 12 мільйонів своїх нових клієнтів
У "Нафтогазі" намагаються впоратися з небачуваним одномоментним збільшенням клієнтів, і це не єдина проблема.

Лише 546 тис. клієнтів з понад 12,3 мільйона, які з травня перейшли на обслуговування до ГК "Нафтогаз", розраховуються з компанією через особистий кабінет або чат-боти, решті 11,7 млн клієнтів доводиться розсилати паперові платіжки. Це випливає з повідомлення, яке"Нафтогаз" оприлюднив у своєму Facebook.

Як випливає з повідомлення. на сьогодні онлайн-сервісами користується лише 546 тис. клієнтів. Водночас, з травня місяця кількість клієнтів "Нафтогазу" збільшилася одразу на понад 11 млн.

"Це просто зробити в особистому кабінеті та чатботі GASUA у Viber, Telegram та Facebook. Не чекайте на паперовий рахунок поштою, оплачуйте газ онлайн", - переконують в компанії.

Зробити це можна:

  • в особистому кабінеті my.gas.ua
  • чатботі Viber https://chats.viber.com/naftogazpostach
  • чатботі Telegram https://t.me/GASUA_bot
  • чатботі Facebook: http://m.me/NaftogazGasSupply

Нагадаємо, загалом на сьогодні до "Нафтогазу" приєднано 12,3 млн споживачів. 

У "Нафтогазі" намагаються впоратися з небачуваним одномоментним збільшенням клієнтів і вчасно розсилати платіжки. Але до сьогодні компанія має проблеми з оперативністю.

До цього додалася ще одна проблема - прихований саботаж з боку облгазів, яких позбавили функцій продажу газу населенню. Проте їм залишили функцію транспортування газу, і вони мають визначати обсяги блакитного палива, що доставили соживачам від "Нафтогазу". Натомість не рідко надсилають платіжки або з нулями, або з цифрами "зі стелі".

Як відомо, 25 травня Державне бюро розслідувань (ДБР) передало до управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) 26 регіональних операторів газорозподільних систем. Більшість із них — облгази, які працювали під брендом компанії РГК, яку пов'язують із Дмитром Фірташем.

30 травня стало відомо, що Кабінет Міністрів України передав ці облгази в управління «Чорноморнафтогаз», що входить до структури НАК «Нафтогаз України».

А вже 17 червня стало відомо, що Київ та ще п'ять міст залишилися без постачальників газу. Жителів цих регіонів також перевели до "Нафтогазу", як до постачальника "останньої надії". 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі