Нафта торгується різнопланово: Brent дорожчає, WTI дешевшає

Поділитися
Нафта торгується різнопланово: Brent дорожчає, WTI дешевшає © DT.UA
Brent подорожчала до $ 28,35 за барель.

Нафта почала дорожчати на тлі новини про те, що США планують відновити нормальне функціонування економіки. Президент США Дональд Трамп вважає, що, незважаючи на поширення коронавіруса, настав час для перезапуску галузей американської економіки.

Вартість червневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 7:55 КВ становить $ 28,35 за барель, що на $ 0,53 (1,91%) вище ціни закриття попередньої сесії. За підсумками торгів в четвер ф'ючерси подорожчали на 0,5%.

Ф'ючерс на нафту BRENT на травень на електронних торгах Нью-йоркської товарної біржі (NYMEX) до цього часу подешевшав на $ 0,18 (0,91%) - до $ 19,69 за барель. До закриття попередніх торгів ціна залишилася на мінімальному рівні з 7 лютого 2002 року.

Трейдери також оцінюють заяву Міненерго РФ, що опублікована за підсумками телефонної розмови міністра енергетики рф Олександра Новака із його колегою з принцом Саудівської Аравії Абдулазизом бен Сальманом.

"Обидві країни твердо прихильні виконання узгоджених цільових скорочень, продовжать уважно стежити за ринком нафти і, якщо це буде потрібно, будуть готові приймати необхідні заходи спільно з ОПЕК+ та іншими виробниками", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Нідерланди відхилили пропозицію Москви судити підозрюваних у знищенні MH17 в Росії

За прогнозами ОПЕК, у цьому році буде спостерігатися найбільше в історії падіння попиту на нафту - до 6,8 млн барелів на добу, а в квітні падіння складе 20 млн барелів на добу. Про це йдеться у звіті організації.

Як повідомлялося, країни ОПЕК+ погодили умови нового скорочення видобутку, яке повинне врятувати ринок від нового обвалу цін на нафту. Експерти прогнозують падіння світового попиту на нафту в квітні через пандемію коронавірусу COVID-19, за різними оцінками, попит знизиться від 17 до 35%.

Експортери домовилися знизити видобуток з 1 травня на 23% або 10 млн барелів на добу – це близько 10% денного світового споживання в звичайний час.

Докладніше про те, як вплине угода країн ОПЕК+ на ціноутворення "чорного золота", читайте у статті Володимира Кравченка "Залиті нафтою" для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі