У 07:05 за київським часом квітневі ф'ючерси на нафту марки Brent в Лондоні торгувалися на рівні $ 33,17 за барель, березневі ф'ючерси на нафту WTI в Нью-Йорку - на рівні $ 29,72 за барель.
Котирування нафти в суботу вранці, 20 лютого, знижувалися на сигналах про зростання запасів у США, увага інвесторів повернулося до надмірної пропозиції вуглеводнів на світовому ринку, передає "Інтерфакс" з посиланням на MarketWatch.
Наголошується, що ринок майже не відреагував на опубліковані 19 лютого дані нафтосервісної компанії Baker Hughes про скорочення дев'ятий тиждень поспіль кількості бурових установок США.
Товарні запаси нафти в США збільшилися минулого тижня до 504,1 млн барелів - максимуму за всю історію спостережень з 1930 року.
Раніше найбільші світові виробники нафти – Росія і член ОПЕК Саудівська Аравія – домовилися про заморожування видобутку на рівні 11 січня, повідомляєBloomberg за підсумками переговорів міністрів двох країн у Катарі у вівторок, 16 лютого.
Однак домовленості не остаточні - рішення вступить в силу за умови, що цю ініціативу підтримають інші виробники нафти. Москва розраховує на приєднання до домовленостей всіх членів ОПЕК.