Нафта дорожчає в рамках корекції

Поділитися
Нафта дорожчає в рамках корекції Запаси нафти в США збільшилися до 520,2 млн барелів
Brent зросла до 55,14 долара за барель.

Подальшу підтримку вартості
Подальшу підтримку вартості "чорного золота" може надати швидке завершення періоду техобслуговування на американських нафтопереробних заводах
Світові ціни на нафту у п'ятницю, 3 березня, демонструють позитивну динаміку в останній день робочого тижня після досягнення мінімальних позначок з 8 лютого на торгах четверга, свідчать біржі.

Станом на 07.39 за київським часом вартість травневих ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent зросла на 0,11% - до 55,14 долара за барель. У четвер вона опускалася до 55,03 долара, що стало мінімумом з 8 лютого. Ціна квітневих ф'ючерсів на нафту марки WTI збільшилася на 0,11% - до 52,67 долара за барель.

У четвер "чорне золото" дешевшало, в той час як інвестори відігравали опубліковані в середу дані статистики від Міненерго США щодо зростання запасів цієї сировини в країні. Комерційні запаси нафти в країні за тиждень до 24 лютого збільшилися на 1,5 мільйона барелів, або на 0,3% - до історичного максимуму в 520,2 мільйона барелів. Аналітики очікували вдвічі більшого зростання показника - на 3,079 мільйона барелів, або на 0,59%, до 521,779 мільйона барелів.

Потім ціна нафти перейшла до зростання в рамках корекції. Подальшу підтримку вартості "чорного золота" може надати швидке завершення періоду техобслуговування на американських нафтопереробних заводах, вважають аналітики.

"В то час як період технічного обслуговування на нафтопереробних заводах підходить до кінця в найближчі тижні, ми можемо очікувати, що запаси (нафти в США - ред.) почнуть сезонне зниження, так як НПЗ збільшать обсяг переробки нафти", - цитує газета The Wall Street Journal неназваних аналітиків ANZ Research.

Країни ОПЕК домовились про скорочення видобутку нафти після року переговорів. З 1 січня 2017 року вони скоротять видобуток нафти на 1,2 млн барелів на день - до 32,5 млн. При цьому угода передбачає і участь країн, що не входять в картель. Вона розрахована на півроку з можливістю продовження ще на шість місяців.

Тим часом країни, що не входять в ОПЕК, домовилися скоротити видобуток нафти на 600 тисяч барелів на добу. Повідомлялося, що з цієї кількості половина припадає на Росію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі