Нафта дешевшає на даних про наслідки урагану "Ґарві"

Поділитися
Нафта дешевшає на даних про наслідки урагану Світові ціни на нафту залишаються під тиском наслідків "Ґарві" © РЕН ТВ
Brent дешевшала до 51,45 долара за барель.

Світові ціни на нафту у середу, 30 серпня, демонструють негативну динаміку на даних про вплив урагану "Ґарві" на видобуток нафти в Мексиканській затоці, свідчать дані торгів. У той самий час ринок слабо реагує на дані Американського інституту нафти (API) про зниження запасів у США.

Станом на 7:28 вартість листопадових ф'ючерсів на північноморську нафтову суміш марки Brent знижувалася на 0,41% - до 51,45 долара за барель. Ціна жовтневих ф'ючерсів на нафту марки WTI опускалася на 0,30% - до 46,30 долара за барель.

"Повінь від тропічного шторму "Ґарві" впливає на переробні потужності, отже, на попит на нафту", - цитує агентство "Рейтер" експертів банку ANZ.

Як свідчать дані Міністерства енергетики США, дев'ята частина нафтопереробних потужностей США зупинені через ураган.

На тлі цього дані API про зниження запасів сировини в країні слабо впливають на її вартість. Згідно зі звітом API, запаси нафти в США за тиждень, що завершився 25 серпня, скоротилися на 5,78 млн барелів - до 457,42 млн барелів. При цьому запаси нафти на найбільшому в країні терміналі в Кушингу зросли на 582 тисячі барелів. Запаси бензину збільшилися на 476 тисяч барелів, дистилятів - знизилися на 486 тисяч барелів.

Читайте також: Збиток від урагану "Харві" в Техасі може скласти близько 30 мільярдів доларів

Нагадаємо, раніше міністр нафти Кувейту Іссам аль-Марзук заявив про те, що ОПЕК ухвалила рішення про продовження віденської угоди про скорочення рівня видобутку нафти ще на дев'ять місяців.

Раніше генеральний секретар ОПЕК Мохаммед Баркіндо висловив надію на приєднання Єгипту та Туркменії до угоди зі скорочення видобутку нафти членами ОПЕК і країнами, що не входять у картель.

Однак Казахстан виступає за плавний вихід з угоди з ОПЕК. Остаточне рішення буде прийнято в листопаді.

Країни ОПЕК домовились про скорочення видобутку нафти після року переговорів. З 1 січня 2017 року вони скоротили видобуток нафти на 1,2 млн барелів на день - до 32,5 млн. При цьому угода передбачає і участь країн, що не входять в картель. Вона розрахована на півроку з можливістю продовження ще на шість місяців.

Тим часом країни, що не входять в ОПЕК, домовилися скоротити видобуток нафти на 600 тисяч барелів на добу. Повідомлялося, що з цієї кількості половина припадає на Росію.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі