Про це повідомляє Bloomberg, додавши, що впродовж останніх тижнів місія фонду провела зустрічі з французькими урядовцями включно з міністром фінансів Бруно Ле Маре, а також з представниками деяких французьких фірм.
"Ми вражені новоою енергією і оптимізмом", - додав Мумссен.
Видання зауважує, що немає нічого дивного в тому, що МВФ підтримав французькі реформи. А от позитивного діалогу між організацією і французькими урядами не було вже давно. У Франції не було збалансованого бюджету щонайменше з 1974 року. Слабке економічне зростання країни сповільнило єврозону на три роки, а безробіття у Франції вдвічі більше, ніж у Британії і Німеччини.
"Уряд доречно робить акцент на скороченні державних витрат. Це не лише потрібно для постопового скорочення дефіциту бюджету і державного боргу, а й створює простір для ослаблення податкового навантаження", - зауважив голова місії МВФ.
За його словами, програма Макрона амбітна, широка, але при цьому збалансована.
Раніше експерт Ради зовнішньої політки "Українська призма" Надія Коваль писала в статті для DT.UA, що Макрон має намір реформувати французький парламент та судову владу. Реформи спрямовані на вдосконалення французької політичної системи в трьох вимірах: ефективність, репрезентативність, відповідальність.
5 липня Нижня палата парламенту Франції проголосувала за надання вотуму довіри уряду президента Еммануеля Макрона. За відповідне рішення проголосували 370 депутатів, ще 67 проголосували проти, а 129 утрималися.
Детальніше про реформи, які Макрон має намір реалізувати на посаді президента Франції, читайте в статті "Візії нової Франції та шлях до їх утілення" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".